Керівництво району та медуніверситету переконані в доцільності будівництва клініки в лісопарку, але жителі проти

05.04.13 16:23 2748 10

Прес-конференція з приводу будівництва на території Вінницької області високоспеціалізованої університетської клініки відбулась в облдержадміністрації 4 квітня.

Керівництво району та медуніверситету переконані в доцільності будівництва клініки в лісопарку, але жителі проти

Війна за ліс розгортається у Вінниці. Її спричиняє намір медуніверситету побудувати у лісопарку медичний центр. Науковці кажуть, це буде сучасна міжрегіональна клініка. З цього приводу 4 квітня в облдержадміністрації була проведена прес-конференція.

\"прес-конференція\"

Любов Спірідонова зауважила, що університетська клініка це найвищий рівень надання медичної допомоги. Область має всі передумови претендувати на новий сучасний медичний заклад такого типу. Для цього у нас є висококваліфіковані фахівці, наукові кадри.

Бачення даного питання висловив ректор Вінницького національного медичного університету імені Пирогова, Герой України, доктор медичних наук Василь Мороз. Він зауважив, що без університетських клінік немає серйозного майбутнього медичної освіти.

\"Василь

«В усьому світі найвищий рівень медичної допомоги надається в університетських клініках, де сконцентровані найсучасніше обладнання і висококваліфіковані спеціалісти з числа практикуючих лікарів, доцентів та професорів університетів. Діяльність таких клінік — це запорука суттєвого підвищення рівня підготовки лікарів. Окрім того, університетська клініка — це база для наукових досліджень і водночас — практична медична допомога на високому рівні. В університетській клініці нові технології стануть реальністю вітчизняної медицини. В Україні поки що немає подібних клінік, які уособлюватимуть у собі всі ці завдання. Вочевидь, ми будемо піонерами. Саме у Вінниці буде збудовано першу в Україні міжрегіональну університетську клініку, яка включатиме в себе потужний діагностичний центр, клінічні лабораторії та відділення, оснащені сучасним обладнанням та передовими медичними технологіями, наразі відсутніми в діючих медичних закладах міста. Буде можливість надавати найсучаснішу та безкоштовну медичну допомогу тисячам хворих не лише з Вінницької, але й сусідніх областей України. Рівень надання такої допомоги буде настільки високим, що відпадає необхідність дороговартісного лікування за кордоном. Вже існує домовленість про співпрацю у підготовці кадрів з потужним хірургічним центром Російської Федерації, і з деякими клініками Німеччини та Ізраїлю», – зауважив Василь Мороз.

В 2011, коли почали шукати для медцентру майданчик, розглядали 5 можливих варіантів. Численним вимогам відповідала тільки територія лісопарку. Екологам та громадським активістам ідея вирубки дерев не до вподоби, адже доведеться вирубати майже 7 га лісу в парковій зоні.

Детальніші аргументи кожної з сторін дивіться у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. Іван
  Іван
  06-04-13, 22:52 | IP:93.77.42...
  Нехай цей пан Мороз поверне рівень підготовки лікарів.ХОЧ БИ НА 20-ТЬ РОКІВ НАЗАД,коли ще дійсно медуніверситтет готував лікарів,а не цирюльників,як сьогодні.А П.Продиус хай не ховаеться с сумнівним товариством прав паціентів,в хай віддасть хворим на цукровий діабет,гуманітарну допомогу,якою торгує через приватне підприємство,зареестровано на імя його жінки.
 • 9. георгій
  георгій
  06-04-13, 14:10 | IP:178.74.219...
  Я не маю медичної освіти (на щастя), тому хочу надати окрему інформацію
  В Польщі щорічно фіксується 200 тис випадків лікрських помилок,
  В Німеччині (!) - 100 тисяч, в Україні - 0 (!!!). Хоча сам є свідком чималої кількості помилкових діагнозів. Чому так?

  В Україні стандарти лікування - рекомендовані, жодного лікаря не запроторили за грати (Доктор Пі не рахується). У нас не працює нормально медичне страхування. Якість випусників щорічно знижується.
  Пане Мороз, університету є над чим працювати.
  Клініку то ж не за кошти університету планується робити - а з бюджету, тобто за наші кошти ВІННИЧЧАНИ.
  Досить і нікчемних реформ, і безгруздих ідей...
 • 8. георгій
  георгій
  06-04-13, 13:58 | IP:178.74.219...
  ПАНОВЕ!
  Ви доведіть в медицині хоч один проект до кінця: ні хірургічний корпус пироговки, ні перинатальний центр, ні сумейних лікарів, ні достоньої кількості швидких - лікувати в УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ КЛІНІЦІ не буде кого.
  Позиція екологів чітка - 18 тис людей недоотримуватимуть кисню, позиція лісгоспу мінімум дивна - рубай дерева, будуй (хоча можна закласти інвестпроект 7 га лісопарку на 10-20 га засаджень за рахунок унівеситету навколо міста), позиція земвідділа - куда тикнуть звідти заберемо, позиція лікарів - треба спасати життя одиниць за рахунок біди тисяч, позиція місцевої громади - НЕГАТИВНА.
  Шановні медики, лікуйте, чиновники служість ІНТЕРЕСАМ ГРОМАДИ, а не відмивайте гроші і замилюйте очі!!!!!!!!
 • 7. Лара
  Лара
  06-04-13, 11:57 | IP:178.93.130...
  Уже и на этом сайте завелись тролли :(( Из всего, что написано, по транспорту - да, это вопросы к Гройсману. А каким боком он к медецине?! Верховна Рада приняла закон про реформирование медицины в трех областях и Киеве еще в 2011. А Винница это часть Винницкой области, которая попала в пилотные регионы. И к Лесопарку Гройсмана тоже зря уважаемый шшш лепит - это земля Винницкого района, а решение по стройке принимала ОДА. Так что мухи отдельно, а котлеты отдельно. По транспорту - да, есть проблемы - неохота ездить в старых троллейбусах, а новые автобусы появляются очень медленно в городе. И очень много вопросов к квалификации кондукторов - я понимаю, что для этой профессиии достаточно образования ПТУшницы, но не до такой же степени надо быть хамками.
 • 6. шшш
  шшш
  05-04-13, 21:58 | IP:91.124.20...
  особенно "мировой уровень" некоторых профессоров и доцентов...помнится один профессор зав. кафедрой не знал где начинается большой круг кровообращения (на лекциях перлы выдавал)...гройсман готов перевернуть весь город на голову своей показухой и покращеннями...будем вспоминать о нем долго - как транспорт убил, медицину и т.д. что следующее на уничтожение. Просыпаешься и думаешь - какая сегодны гадость из "покращень" ждет сегодня город и винничан

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)