Ще 38 голів ОСББ отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу»

11.04.13 09:44 3998

10 квітня у приміщенні Вінницького національного технічного університету 38 голів Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу».

Ще 38 голів ОСББ отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу»

Вінницький техуніверситет випустив 5-ту групу управителів житлового комплексу

Навчальний курс «Управитель житлового комплексу» проходить в рамках програми «Підтримки розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Вінниці у 2012-2016 роках». Це вже п’ята група, яка завершила навчальний курс.

вручення посвідчень

Навчальна програма включає в себе 72 години лекційного матеріалу з найбільш актуальних питань щодо ефективного управління житловим комплексом. Голів ОСББ та старших будинків навчали юридичним аспектам взаємовідносин з виконавцями та надавачами житлово-комунальних послуг, розповідали, як здійснювати якісне та вчасне технічне обслуговування житлового комплексу, знайомили з санітарно-екологічними вимогами та правилами пожежної безпеки, вчили фінансово-економічним аспектам діяльності ОСББ тощо.

Вінницький техуніверситет випустив 5-ту групу управителів житлового комплексу

На сьогоднішній день закінчується набір слухачів наступного навчального курсу, і з середини травня планується розпочати заняття з шостою групою учасників. Більш детальну інформацію можна отримати у Ресурсному центрі підтримки ОСББ м. Вінниці за телефоном 59-53-09, або ж на сайті osbb.vin.com.ua​

Фото

Ще 38 голів ОСББ отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу» Ще 38 голів ОСББ отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу» Ще 38 голів ОСББ отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу» Ще 38 голів ОСББ отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу» Ще 38 голів ОСББ отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу» Ще 38 голів ОСББ отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу» Ще 38 голів ОСББ отримали посвідчення про закінчення курсу «Управитель житлового комплексу»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)