Громадський транспорт Вінниці готують до переходу на електронні проїздні квитки

13.05.13 08:42 5264

Електронний квиток гарантує справедливу оплату за проїзд у Вінниці

Громадський транспорт Вінниці готують до переходу на електронні проїздні квитки

За задумом тролейбуси та трамваї Вінниці незабаром переобладнають таким чином, що біля дверей з'являться спеціальні зчитувальні прилади. Вони зніматимуть кошти за проїзд із єдиного електронного проїздного. Такий буде у кожного вінничанина.

- В Україні такого ще ніхто не впроваджував, - каже мер Вінниці Володимир Гройсман. - Але в країнах Європи це - звична річ. Ми вивчаємо також досвід деяких російських міст. Створена робоча група. Вона якраз і займається визначенням найкращих технічних рішень, які будуть впроваджені у громадському транспорті Вінниці. Хочемо, щоб людина мала один електронний проїздний квиток. Можливо, за якийсь час він має бути використаний, в залежності від ціни, відповідно до кількості та часу поїздок. Це буде дуже справедлива оплата, люди зможуть таким чином заощаджувати на проїзді.

Протягом кількох місяців, за словами мера, у Вінниці будуть визначені підприємства, які зможуть адаптувати іноземні технології до нашого транспорта.

- Думаю, нічого складного в цьому немає, - каже Володимир Гройсман. - Скористатись таким проїздним - секундна справа. Жодного дискомфорту вінничани не відчують.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)