Учениця Вінницького ліцею №7 виборола перемогу на Міжнародному конкурсі шкільних медіа

13.05.13 14:50 3319 3

Наприкінці квітня у Миколаєві проходив 16 Міжнародний конкурс шкільних медіа.

Учениця Вінницького ліцею №7 виборола перемогу на Міжнародному конкурсі шкільних медіа

Вінничанка Анастасія Колтунова на Міжнародному конкурсі шкільних медіа виборола перемогу у номінації «Висвітлення теми законності та правопорядку». Її матеріал, який мав назву «Борітесь – поборете», вийшов у шкільній газеті «Дзеркало ліцею» і приніс закладу перемогу та приз – телевізор. Крім цього, телевізійна школа «Ліцеїст», яка функціонує на базі навчального закладу, стала лауреатом цього конкурсу.

Цього року більше 820 учбових закладів з Білорусі, Болгарії, Греції, Грузії, Молдови, Польщі, Придністров’я та України представили на Міжнародному конкурсі шкільних медіа 3217 робіт. Учениця навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцею №7 Анастасія Колтунова здобула перемогу у номінації «Висвітлення теми законності та правопорядку» (при підтримці Міністерства внутрішніх справ України).

Крім цього, під час конкурсу юнкори також взяли участь у різноманітних семінарах та майстер-класах, які проводили відомі журналісти Володимир Мостовий та Сергій Томіленко. Майбутні журналісти провели спільний рейд із службами ДАІ, відвідали пам’ятні місця міста Миколаїв та взяли участь у висадці дерев на Алеї пам’яті журналістів, які загинули під час виконання своїх професійних обов’язків.

Для довідки:

Міжнародний конкурс шкільних медіа (в минулому - Національний конкурс шкільних газет) - найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щорічно в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних навчальних закладів з усієї України та інших країн світу. Перший конкурс шкільних газет відбувся в 1997 році. За 16 років проведення конкурсу близько 60 тисяч учнів, які навчаються в школах і гімназіях, колегіумах і ліцеях, вечірніх та інших навчальних закладах України та інших держав, стали членами редколегій власних видань, теле-, фото-та радіоматеріалів.

Конкурс організовується Національною спілкою журналістів України, Національною Академією педагогічних наук України, Асоціацією молодіжної преси України й Коледжом преси та телебачення. Конкурс шкільних медіа дозволяє виявити нові журналістські таланти, оволодіти досвідом у галузі медіа та привернути увагу до професії журналіста.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Бубела Інна
  Бубела Інна
  20-05-13, 22:32 | IP:91.198.249...
  Для Олександра.
  Ну почему же, никакой заслуги лицея.
  Большая заслуга, я считаю, принадлежит Калининой Майе Борисовне - учителю права лицея №7, которая несколько лет целенаправленно прививала Насте любовь к юридической науке.
  Благодаря МАЙЕ БОРИСОВНЕ, а также Настиному уму и трудолюбию, Настя в этом году заняла, кстати говоря, 2 место на Всеукраинской олимпиаде по праву.
 • 2. Бубела Інна
  Бубела Інна
  20-05-13, 22:28 | IP:91.198.249...
  От всей души поздравляю Настю, умницу, талантливую девочку. Она, как никто другой, заслужила победу!
  Настя - ты лучшая.
 • 1. Олександр
  Олександр
  14-05-13, 09:38 | IP:46.201.122...
  Учениця навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцею №7 Анастасія Колтунова здобула перемогу у номінації «Висвітлення теми законності та правопорядку» (при підтримці Міністерства внутрішніх справ України).
  Тобто заслуги самого ліцею №7, разом з його найзаслуженішим директором-пенсіонером, ну аж зовсім ніякої!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)