Щоб забрати гараж зі штрафмайданчика, потрібно сплатити майже 3 тис. грн.

20.03.08 10:11 3104 1

В зв'язку з прокладенням нової трамвайної колії у Вінниці демонтують гаражі, які знаходяться на шляху нової транспортної гілки.

Щоб забрати гараж зі штрафмайданчика, потрібно сплатити майже 3 тис. грн.

- Найбличим часом знімуть 180 гаражів по вулиці Стельмаха, - повідомили на підприємстві Архітектурно-будівельний сервіс, яке займається знесенням гаражів, що визнані безхозними.


З початку цього року у Вінниці вже знесено 55 безхозних гаражів, протягом чотирьох місяців минулого - 99 гаражів. Вилучені гаражі доставляються на штрафмайданчик.

За словами керівника підприємства АБС Анатолія Плахотнюка, процедура демонтажу такого гаража коштує 2,5-3 тис. грн. Тож, якщо власник хоче забрати свій гараж, має сплати ці кошти плюс плату за зберігання на штрафмайданчику.

- Забрати конструкції можна, але без права встановлення їх у місті, - зауважує пан Плахотнюк. - Але спершу потрібно довести, що людина є власником гаража. Через рік у нас буде рішення суду на визнання право власті на ці гаражі - міської громади.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Ярослав
  Ярослав
  11-06-08, 00:33 | IP:194.44.22...
  1. Якщо через рік у Вас буде рішення суду на визнання право властності на ці гаражі, то тоді їх і можна буде зносити чи інше вчиняти на свій розсуд.
  2. Кожний громадянин України має повне право отримати земельну ділянку розміром 1 сотка для будівництва гаражу у відповідності до ст.118, ст.121 чинного Земельного Кодексу України.
  3. Якщо громадянин відкрито користувався земельною ділянкою, де були встановлені гаражі, то має повне право на приватизацію цієї ділянки у відповідності до ст.119 чинного Земельного Кодексу України.
  4. Кожен громадянин, чий гараж ВКРАЛИ, має повне право звернутись до органів МВС м.Вінниця, з заявою про крадіжку власного майна , тобто гаражу., вказавши місцезнаходженння гаражу штрафмайданчик підприємства АБС.
  В заяві необхіно просити порушити карну справу за ст.__ Крадіжка. ...
  5. Всім громадянам м.Вінниця, чиї гаражі ВКРАЛИ необхідно об'єднати свої зусилля.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)