У Москві відбулась презентація інвестиційного, економічного і туристичного потенціалу Вінниччини

31.05.13 12:42 2922

В Посольстві України в Російській Федерації 30 травня відбулася презентація Вінницької області – її інвестиційного, економічного і туристичного потенціалу.

У Москві відбулась презентація інвестиційного, економічного і туристичного потенціалу Вінниччини

Презентація Вінниччини у Москві проходить під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Російській Федерації Володимира Єльченка. Він разом з Іваном Мовчаном привітали учасників презентації та запросили російських колег до співпраці.

Слайд-презентацію здійснив директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Андрій Гижко. Після загальної інформації про Вінниччину інвестиційну бізнесмени представили конкретні проекти, які у перспективі можуть зацікавити російських інвесторів.

До співпраці запрошували: ПАТ «Володарка», ПАТ «Вінницький олійно-жировий комбінат», ТОВ «Аграна Фрут Україна», ПАТ «Плазматек», ВАТ «Стрижавський кар’єр», ТОВ «Гніванський гранітний кар’єр», ТОВ «Агро-Еталон», ТОВ «Готельний комплекс Сокілець».

Також у ході програми перебування делегації у Москві заплановане спілкування вінничан з місцевою пресою та зустріч з представниками Вінницького земляцтва.

Нагадаємо, 29 травня Вінниччина презентувала свій потенціал на І Регіональному економічному форумі у місті Вишкув, Польша.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)