Володимир Гройсман про те, чи буде Вінниця претендувати на статус регіонального центру

31.05.13 19:05 4427 6

Замість 24 областей можуть створити 9 регіонів

Володимир Гройсман про те, чи буде Вінниця претендувати на статус регіонального центру

Днями «Моя Вінниця» інформувала про законопроект, який передбачає зміну територіального поділу України. Замість 24 областей автор документу пропонує створити 9 регіонів. В тому числі Подільський регіон, який мав би об’єднати Вінницьку, Хмельницьку та Тернопільську області.

31 травня міський голова Володимир Гройсман розповів вінницьким журналістам, чи буде Вінниця змагатись за статус столиці Подільського регіону у разі проведення такої реформи:

- Це одна з наших стратегічних цілей, яка визначена в тому числі і Концепцією Стратегії «Вінниця – 2020». Дещо ми для цього вже зробили з точки зору соціально-економічного розвитку нашого міста, концентрації у Вінниці загальнонаціональних структур, а також наших подальших кроків. І ми однозначно будемо працювати над тим, щоб ця мета була досягнута – укріплення статусу Вінниці як регіонально центру. Якщо говорити об’єктивно, то у Вінниці такі шанси є, і вони найвищі. Зрозуміло, що є ті, хто цього не хочуть і будуть цьому протистояти, в тому числі є такі і всередині нашого міста.

Водночас, на мою думку, територіальна реформа відбудеться в Україні не у найближчий час. На мій погляд, це може відбутись років за сім. Територіальна реформа – це по суті знаходження консенсусного рішення серед усіх зацікавлених сторін. Якщо хочете – соціальний договір всередині країни. Так просто взяти і штучно нарізати території та їх об’єднати – неможна. Спочатку треба провести адміністративну реформу. І за певний період часу, коли система управління та адміністрування країною буде ефективно та якісно працювати – тоді можна робити укрупнення територій із максимальним комфортом для людей. До речі, такий підхід був у нас, коли ми робили власну адміністративну реформу у Вінниці, ліквідувавши районні ради (авт. – 2009 рік). Пам’ятаєте, скільки було критики?! Мовляв, це все – кінець. Комусь стало з того часу гірше?! Сьогодні у колишніх приміщеннях райрад створені «прозорі офіси», де люди отримують різні соціальні послуги. І це тисячі людей кожного місяця.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Ярослав
  Ярослав
  05-06-13, 11:30 | IP:217.174.184...
  Эх, Анжелина, не стоит при входе в Интернет чувство юмора оставлять в оффлайне)
 • 5. Анжелина
  Анжелина
  04-06-13, 14:01 | IP:93.183.204...
  Уважаемый житель столицы! Мы тут как-то без вас разберемся, кто нам нужен/не нужен. А вам, конечно же, с вашей администрацией повезло - мы тут все обзавидовались во время мартовских снегопадов. Вот уж поистине столица показала пример другим городам, как надо бороться со снегом. Куда уж Виннице, где с пятницы двое суток шел снег, но общественный транспорт работал, а в воскресенье все основные дороги уже были прочищены. Провинция, понимаешь....
 • 4. киевлянин
  киевлянин
  04-06-13, 10:14 | IP:46.4.32...
  а я предлагаю с Киевом объединяться. А дармоедов вроде Гройсмана уволить. Не нужен Виннице свой мэр. Нужно административную реформу доводить до логического завершения. Пусть Попов правит Винницей.
 • 3. США
  США
  03-06-13, 18:23 | IP:71.183.182...
  Винница - столица Подольского региона, - это вообще не бсуждается, только вот бандеровский Тернополь, нужно исключить. Они в вышиванках встречали Гитлера и Буша. У них в голове не экономика и добробут людей, а только мова и вышиванки, я это хорошо знаю по Нью-Йорку за 18 лет в Америке.
 • 2. Олекса
  Олекса
  01-06-13, 20:51 | IP:178.74.204...
  Володимир Борисович - чудовий мер, РЕСПЕКТ, багато йому років здоров'я плідної праці! А дармоїдів поступово ставатиме менше, ось побачите!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)