Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу

01.06.13 02:18 7544

Не зважаючи на негоду, полонез у виконанні медалістів все ж таки відбувся, а майже 270 відмінників навчання отримали медалі

Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу

Останній день весни у Вінниці мав запам’ятатись однією з найбільш зворушливих подій для батьків випускників. Відмінники навчання мали просто неба танцювати вальси та інші класичні танці у фраках та вишуканих вечірніх сукнях. На жаль, ані батьки, ані перехожі не змогли насолодитись цим видовищем. Після обіду почалась сильна злива, а згодом – град. Але попри примхи негоди Бал медалістів 2013 року все одно відбувся.

бал медалістів у Вінниці

На жаль, цього року вінничани не побачили на головній площі міста кращих випускників 2012/2013 років. Через сильний дощ, який перейшов у зливу, а потім взагалі у град – Бал перенесли до актової зали Палацу дітей та юнацтва. Полонез у виконанні медалістів все ж таки відбувся, а майже 270 відмінників навчання отримали медалі. Цього року у Вінниці 223 випускника за результатами навчання у школі отримали «золото» і 44 – «срібло».

Володимир Гройсман та Іван Мовчан вітають медалістів

Разом із батьками та вчителями відзначили успіхи кращих учнів керівники області та міста. Голова Вінницької ОДА Іван Мовчан і міський голова Володимир Гройсман побажали випускникам, щоб зіпсований зливою настрій був останнім розчаруванням у їх житті.

«Попри погоду сьогодні свято. І в будь-якому разі цей день залишиться в пам’яті назавжди на все ваше життя. Адже кожен з вас, отримуючи медаль, згадає: як непросто це давалось з першого до останнього класу, і яка ціна цієї нагороди, - сказав Володимир Гройсман. - І всі ті знання, які маєте, ви використаєте, щоб виправдати надії ваших батьків та вчителів. Я бажаю, щоб ви були успішними та щасливими!»

А Іван Мовчан підкреслив, що ця подія є визнанням того, що медалісти весь період навчання у школі багато працювали. І в цьому є велика заслуга батьків та вчителів: «Ви багато працювали над собою з величезною відповідальністю і вірою. Хотів би подякувати вашим батькам та вчителям за терпіння, а вам за вашу мужність і бажання вчитись. Сьогодні ви йдете у дорослий світ, йдете далі здобувати освіту. Бажаю вам світлої життєвої дороги, великих перемог і Божого благословення!»

Фото

Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу Бал медалістів відбувся, незважаючи на град та зливу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)