У Вінниці шукають кандидатів на звання «Почесний громадянин міста Вінниці»

03.06.13 15:50 2431

Виконавчий комітет Вінницької міської ради проводить збір пропозицій щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці».

У Вінниці шукають кандидатів на звання «Почесний громадянин міста Вінниці»

Відповідно до порядку присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці», затвердженого рішенням міської ради від 27.12.2011 року №565 встановлено терміни попереднього розгляду матеріалів про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці».

Вінницька міська рада та її виконавчий комітет інформує: трудові колективи, підприємства, організації (незалежно від форм власності), громадські об’єднання, партійні та профспілкові організації, міські відділення наукових і творчих спілок, товариств, органи самоорганізації населення, а також загальні збори громадян можуть надати відповідні пропозиції та подання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці» до 25 червня 2013 року.

Пропозиції необхідно надавати у паперовому вигляді за адресою: 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, Виконавчий комітет, Комісія по розгляду матеріалів про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)