Школа №12 отримала перемогу у змаганнях між пришкільними таборами

14.06.13 16:48 4806

14 червня 2013 року на стадіоні ЦПК і В ім. Горького відбувся фінал Олімпійського дня та змагання "Старти надій" серед команд пришкільних таборів м.Вінниці.

Школа №12 отримала перемогу у змаганнях між пришкільними таборами

змагання

Всього у змаганнях взяли участь 28 команд - близько 200-сот учасників. У результаті змагань перемогу здобули наступні команди :

  • 1 місце "Веселкові барви ( школа № 12 ),
  • 2 місце "Дивограй" ( школа № 27),
  • 3 місце "Старт" ( школа № 10).

Переможці отримали медалі, грамоти і подарунки спорткомітету, дипломи НОКу, сертифікати у ресторан "Макдональдс" і поїздку у м. Меджибіж від департаменту освіти.

нагородження переможців

Організатори заходу - комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради, департамент освіти та обласне відділення Національного олімпійського комітету.

Фото

Школа №12 отримала перемогу у змаганнях між пришкільними таборами Школа №12 отримала перемогу у змаганнях між пришкільними таборами Школа №12 отримала перемогу у змаганнях між пришкільними таборами Школа №12 отримала перемогу у змаганнях між пришкільними таборами Школа №12 отримала перемогу у змаганнях між пришкільними таборами Школа №12 отримала перемогу у змаганнях між пришкільними таборами

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Комітет з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)