У Вінниці з'явиться ще один цікавий туристичний об'єкт - Алея спорту в Центральному парку

16.07.13 15:05 6333

Проект «Будівництво Алеї спорту в Центральному парку культури і відпочинку ім. М.Горького у м. Вінниці» став переможцем обласного конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

У Вінниці з'явиться ще один цікавий туристичний об'єкт - Алея спорту в Центральному парку

По завершенні проекту у Вінниці з’явиться ще один цікавий об’єкт у плані туристичної, інформаційно-пропагандистської, патріотично-просвітницької привабливості. Алея буде забудована у парку біля приміщення МДЮСШ № 5 та корпусу стадіону. Поруч зі спортивною школою функціонують сучасні спортивні майданчики (з антивандальним тренажерним обладнанням та тренажерами для занять вуличною силовою гімнастикою). Таким чином Алея спорту гармонійно доповнить спортивну інфраструктуру цієї частини парку.

Алея спорту Вінниця

Алея являтиме собою сітілайти з «підсвіткою» із інформацією про кращих спортсменів регіону. Буде виконано благоустрій території – покладено тротуарну плитку, встановлено лавочки, зовнішнє освітлення і т. ін. Реалізація проекту, залежно від фінансування, передбачена вже у цьому році.

Завдяки перемозі у конкурсі на реалізацію проекту отримано 22 тисячі гривень. В подальшому на будівництво також планується залучати ресурси громадських організацій. ​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)