Вінницькі артисти штурмують український флот

01.08.13 13:20 4775

Вже традиційно Міський Палац Мистецтв, залучившись підтримкою Міської Ради, на День Військово-Морських Сил Збройних Сил України відправляє творчий десант для поздоровлення моряків і офіцерів.

Вінницькі артисти штурмують український флот

Цього року вінничани давали 2 концерти: перший — у штабі військової бази, другий – у бухті «Донузлав» смт Новоозерне, де стоїть частина українського флоту, зокрема і корвет “Вінниця”.

бухтаі «Донузлав» смт. Новоозерне

Хочеться звернути увагу на те, що корабель, який гордо носить ім'я нашого міста, один з найгарніших і найдоглянутіших в бухті. Висококваліфіковані і віддані своїй справі офіцери успішно тримають корабель на плаву, а юні моряки допомагають їм у цій нелегкій справі. За таке можна подякувати.

От наше місто і дякує, привозячи подарунки морякам. Це і побутові дрібнички, і солодощі, і грошові премії. Директор Міського Палацу Мистецтв Майданик Євген Олександрович та весь колектив десанту дякує за підтримку торгівельному комплексу «Гранд», фірмам «Панда», «МЕД», «Авіценна» і підприємцю Сергію Ковінько. Та найголовніше — це концертна програма, яка складалась з номерів, підготовлених муніципальною творчою майстернею «Зоряна Мрія», школою сучасного танцю «Болеро» та збірною міської ліги КВН. Мелодійні і запальні пісні, граційні східні танці та актуальний нестримний гумор не залишили байдужими жодного військовослужбовця і цивільного. Деякі люди, випадково побувавши на першому концерті, спеціально приїжджали і на другий. Вінницькі артисти отримали нових фанатів. Підтвердженням цьому було те, що моряки на телефон знімали концерт, а по закінченню програми навіть просили автографи.

Вінницькі артисти  штурмують український флот

Самі ж артисти отримали неймовірний заряд хороших емоцій як від спілкування з глядачами, так і між собою. Дуже важливо, коли у творчому колективі панує дружня і весела атмосфера. Цього разу вона була саме такою. В результаті свято відчули усі присутні.

Враження, які залишились у глядачів і артистів, передавати словами — марна трата часу. Це треба відчути. Бажаю і вам колись таке пережити. І щоб кожен з нас так само вмів створювати свято для себе і для оточуючих. Зі святом Вас!

Фото

Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот Вінницькі артисти штурмують український флот

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)