Наступного тижня завершиться тестування програми підсвітки центрального мосту

07.08.13 14:59 3989

Вже майже два тижні триває налагодження підсвітки центрального мосту. Підбираються програми, по яких вона буде працювати в будні, вихідні і святкові дні. Те, що до сьогодні бачили вінничани, лише пробні включення. Остаточні варіанти ілюмінації мосту будуть визначені наступного тижня.

Наступного  тижня завершиться тестування програми підсвітки центрального мосту

За кілька останніх років нічна Вінниця набула кардинально іншого зовнішнього вигляду. Значно покращилось освітлення вулиць, з’явились яскраві вогні на різних спорудах та будівлях, на Соборній встановлено ілюмінацію, яка додає настрою вінничанам та гостям міста на свята. Справжньою окрасою нічної Вінниці стала одна з головних візитівок міста, Водонапірна вежа, яку мерія підсвітила більш ніж п’ять років тому. Ще одним таким проектом став центральний міст, замовником ілюмінації якого став департамент міського господарства міської ради.

Щоб підсвітка мосту була якісною і служила довго, було обрано матеріали одного з європейських лідерів з виробництва освітлювальної продукції компанії «Лінеа Лайт» (Італія). А будівельно-монтажні роботи об’єкту протягом червня-липня виконували працівники комунального підприємства "Міськсвітло". Після чого розпочались пуско-налагоджувальні роботи за участю спеціалістів заводу-виробника з Італії, які тривають і зараз.

«Міст для монтажу світильників був досить складним об’єктом, - розповідає директор департаменту міського господарства Василь Броварник, - тому що майже всі роботи виконувались з води за допомогою понтонів. Загалом на мосту було змонтовано 126 світлодіодних світильників загальною потужністю споживання 4 кВт/год. Середня потужність кожного світильника усього 32 Вт».

Освітлення мосту керується комп'ютерною системою, яка дає змогу запускати будь-які світлові ефекти і комбінації кольорів, їх динамічну зміну. Програму можна постійно змінювати. Завдяки цьому у будні, вихідні та свята міст буде світитись по-різному.

Відео нової підсвітки центрального мосту можна переглянути тут.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)