Сьогодні у Вінниці будували замки з піску

08.08.13 19:19 5311 2

Конкурс піщаних замків

Сьогодні у Вінниці будували замки з піску

Літо, сонце, спека. У спекотний день на пляжі «Хімік» відпочиваючих було чимало. Молодіжна рада міста спільно з teens-club «Універ» за підтримки відділу молоді та туризму міської ради, презентували «Конкурс піщаних замків», спонсором якого виступила муніципальна компанія «Турцентр Подільський».

Конкурс піщаних замків

Спеціально для конкурсу було привезено 12 тон морського піску, підібрані призи та дипломи для команд-учасниць.

Конкурс піщаних замків

У змаганнях взяло участь близько 10 команд. Усі побудували чудові замки. Оргкомітет визначав переможців у різних номінаціях: найбільш професійний замок, найвищий замок, найбільший замок, найдружніша команда авторів та ще багато інших.

Конкурс піщаних замків

За правилами можна було використовувати будь-який допоміжний інвентар та елементи декору. Головною умовою було, щоб основна частина замку була побудована з піску безпосередньо на пляжі.

По закінченню конкурсу, усі учасники отримали заохочувальні подарунки. А ось перелік тих команд, які вийшли у фінал!

 • 1 місце - команда "Володарі пісків"
 • 2 місце - "Переможці по життю"
 • 3 місце - "17+7"


Властелины песков

Переможці

Фото

Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску Сьогодні у Вінниці будували замки з піску

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. віктор
  віктор
  09-08-13, 11:37 | IP:93.183.204...
  особливо потішили кавуни, надувні матраци і дитячі відерця на призи!!! Ахаха. Класно провели час. Давайте зробимо щось ще
 • 1. Коля
  Коля
  09-08-13, 09:27 | IP:93.183.235...
  Эх детство, детствао ты куда бежишь...спасиба за хорошее время

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)