31 серпня День відкритих дверей у Військово-історичному музеї Повітряних сил Збройних сил України

30.08.13 10:18 6839

Традиційний День Відкритих дверей на честь Дня авіації (що святкують в останню суботу серпня) відбудеться у Військово-історичному музеї Повітряних сил Збройних сил України.

31 серпня День відкритих дверей у Військово-історичному музеї Повітряних сил Збройних сил України

Цей музей авіаційної техніки і засобів ППО розташований просто неба на території штабу командування Повітряних Сил Збройних Сил України (вулиця Червоноармійська 105) та діє з 2001 року.

Експозиція музею нараховує 41 експонат військової техніки, а у фонді налічується більше 2000 предметів. Авіаційна експозиція включає 18 літальних апаратів — 4 вертольоти і 14 літаків тактичної авіації. Експозиція засобів зенітних ракетних і радіотехнічних військ ППО нараховує 12 одиниць техніки, у тому числі 9 зенітно-ракетних комплексів і три РЛС.

У тематичних залах представлено моделі авіаційної та радіотехнічної техніки, комплекси зенітних ракетних військ. Діють такі тематичні експозиції: «Вінничани — Герої Радянського Союзу», «43-я Ракетна армія та Ракетні війська стратегічного призначення», «Історія створення Військово-Повітряних Сил», «Історія військ протиповітряної оборони», «Авіаційна стрілецька зброя з початку реактивної ери».

Все це можна буде побачити безкоштовно 31 серпня з 9:45 до 13:00. Вхід вільний.

Об 11.00 також почнеться святковий концерт.

Більше інформації за телефоном 59-61-90.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)