Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен

30.08.13 12:02 4321 7

29 серпня на громадському обговоренні майже сто учасників підтримали ініціативу влади щодо обмеження продажу алкоголю, слабоалкогольних напоів та пива в межах 250 м біля набережноі Рошен

Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен

Презентував ініціативу начальник відділу молоді та туризму, депутат Вінницькоі міськоі ради Руслан Анфілов.

Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен

Суть ініціативи заборонити продаж алкоголки поза межами облаштованих закладів обслуговування (ресторанів, кав'ярень, кафешек).

Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен

Якщо таке рішення прийме виконком міської ради, то доведеться закритись більшості "генделиків", що торгують живим пивом та слабоалкоголкою. Також не можна буде продавати алкоголь у пляшках в магазинах в межах визначеної території.

Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен

На обговоренні виникла жвава дискусія. Декілька директорів існуючих торгівельних закладів намагались довести, що не потрібно забороняти продаж, а натомість правоохоронним органам потрібно суворіше контролювати громадян. Представники правоохоронних органів запевнили, що в існуючих обставинах контролювати таку велику кількість відвідувачів набережної неможливо.

Свою думку висловили і представники вінницької міліції. «Заклад, який торгує алкогольними і слабоалкогольними напоями, повинен забезпечити своїх відвідувачів місцем, де вони ці напої розпиватимуть. В такому разі людина споживатиме спиртне саме там і не вийде з ним до набережної. А якщо особа купила алкогольний напій і їй немає, де його вжити, вона робить це у громадських місцях, що є порушенням чинного законодавства. – зазначив начальник першого відділу міліції Вінницького міськвідділу, підполковник міліції Олександр Куценко. Тому пропозиція щодо обмеження продажу алкогольних напої поблизу набережної є надзвичайно актуальною, а прийняття цього рішення – необхідним».

Підтримали ідею обмеження продажу спиртного поблизу набережної і лікарі. «Я разом зі своїми дітьми не раз тут бував, – поділився лікар-нарколог Вінницького обласного наркодиспансеру Гліб Головатий. – Діти йдуть у громадське місце відпочинку з гарним настроєм. І дуже шкода, що вони бачать там людей в стані алкогольного сп’яніння, які ведуть себе непристойно. Нині ми маємо можливість мандрувати світом, там ми бачимо людей, які культурно відпочивають. Чому ж ми не можемо бути такими? Прикро, що у наш наркодиспансер автомобілі швидкої допомоги доставляють все більше молодих людей в стані алкогольного сп’яніння, які, як з’ясовується, вживають спиртне в громадських місцях».

Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен

У підсумку 97 учасників проголосували ЗА, 1-утримався і письмово виклав особливу думку.

Тепер рішення за виконкомом. Ініціатори запевняють, що підготують проект рішення найближчим часом.

Фото

Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен Громада Вінниці підтримала заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоів поблизу набережноі Рошен

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. доктор Борменталь
  доктор Борменталь
  31-08-13, 21:46 | IP:130.180.211...
  Согласен. Запретить разливайки и распитие на улицах по всему городу. Местные органы власти имеют такие полномочия
 • 6. Из США
  Из США
  30-08-13, 20:45 | IP:71.183.189...
  Был я на "Рошене", аж пол-часа выдержал, курят все, от подростков до взрослых, причем и той и другой стати. (каждый считает за честь дымить сигаретой). В Виннице пиво пьют вместо воды. Что ж вы хотите? 99 процентов населения города - жители близлежащих сёл.
 • 5. Макар
  Макар
  30-08-13, 15:22 | IP:93.77.42...
  Треба заборонити продаж в центрі міста на вул.Грушевського,де всі генделики від Артинова до Козицького торгують алкоголем.А відвідувачи на підпитку не добігають до платного туалету,а справляють нужди коло поховань визволителям Вінниці.Да і на тому просторі ні одного міліціанта днем з вогнем не побачишь.І на підпитку вимагал-музикантів нема кому ганяти.Ідем в Європу в темпі.....
 • 4. "Нет ничего страшнее дураков с инициативой"©
  30-08-13, 13:45 | IP:92.112.78...
  Я не пью и мне, в принципе, абсолютно по фиг эта имитация заботы обо мне.

  Смешные житропопые власти городские и эти каким-то образом собранные безграмотные в законах "майже сто учасників" типо трудящихся, которыми пытаются подменить депутатов разных уровней, которых я выбирал. Конституция уже побоку в Виннице "или кто"?!

  Это сборище (оно незаконное - в законах Украины его не предусмотрено НИГДЕ) пытается отменить действующие правила и законы Украины!?

  Я за такую торговлю разным алкоголем в Украине, какая, например, в штате Огайо (США), но всё должно делаться законным образом, на законных основаниях. Завтра какой-то торгаш для приколу раздаст безоплатно 500 бутылок пива где-нить и 500 человек с радостью проголосуют против каких-то запретов по продаже хоть чего угодно - вот тогда я посмотрю на глупые рожи недоумков от хитрой винницкой власти.
 • 3. Слава
  Слава
  30-08-13, 13:07 | IP:141.138.98...
  и кто даст гарантию что с бутылкой водки не прийдут на фонтану? у нас все законы нарушают, на остановке нарисаван знак некурить. а за 2 метра стоит и курит притом что за метр от мамы с грудным ребенком
  Я согласен что милиция не может охватить 10 тысяч, той милиции сколько там человек 5 всего к томуже доступ к набережной со всех сторон, легко зайти и выйти

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)