Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка

03.09.13 01:57 5894

Народний депутат Петро Порошенко та депутат Вінницької обласної ради Олексій Порошенко відзначили свято Дня знань разом із вихованцями унікального закладу Вінниці – спеціальної загальноосвітньої школи 1-2 ступенів з дошкільним відділеням Вінницької міської ради.

Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка

Цей заклад із 13-річною історією – велика родина, яка об’єднує 182 дитини, як дошкільного, так і шкільного віку, із вадами розвитку. Перше вересня у цій школі запам’ятається учням та їх батькам, а також вихователям незвичним спілкуванням та численними подарунками.

Під час відвідання закладу, гості познайомились із кожним класом цієї школи, який щоразу вражав усіх своєю оригінальністю в оформленні та надзвичайною теплотою й душевністю.

Олексій та Петро Порошенко

Так, завітавши до майстерні, усі були приголомшені красою костюмів, які на уроках створюють самі ж учні школи, а потім демонструють їх своїм друзям на свята.

Унікальним у закладі є й музей народної української творчості, де також усе - від люльки під стелею до дерев’яного півника та яскравого килимка – створено цими надзвичайно талановитими та щирими у спілкуванні вихованцями.

спеціальна загальноосвітня школа 1-2 ступенів з дошкільним відділеням Вінницької міської ради.

Під час знайомства із гостями, учні 6 класу розповіли про свої улюблені шкільні предмети, а потім, поклавши руку на серце – разом із Петром та Олексієм Порошенками заспівали Гімн України, тим самим продемонструвавши любов до рідної Вінниці та України. «Мені дуже приємно, що діти знають та співають гімн України, що діти з повагою ставляться до прапору, що діти по-справжньому люблять Батьківщину – і саме з цього є міць нашої держави. Я патріот України і вважаю, що такий виховний процес є надзвичайно важливим», - сказав із повагою народний депутат Петро Порошенко.

Який ваш улюблений предмет?, - запитав Петро Порошенко вже у старших учнів.
Малювання – вигукнула дівчина – подивіться, який я Рошен намалювала, там на дошці малюнок – показала дівчина на стенд. – Подивіться – там є фонтан, сходинки…
Мої доньки також захоплюються малюванням – відповів Порошенко та із задоволенням роздивився малюнок.

Гості відвідали й спеціальний комп’ютерний клас із сенсорними моніторами для дітей, які не можуть працювати із мишкою та клавітарою обладнані спеціальними програмами. Цей клас, за браком місця у навчальному закладі, ділить його із вчительською.

Але для школи нестача приміщень не головне, керівника закладу Ірини Бахчеван більше хвилює подальша доля вихованців закладу. «В нас є дошкільне відділення, є школа і ми ще хотіли б зробити хоча б дворічний курс для дітей, які сьогодні в 16 років закінчуюють школу, а центр інвалідів бере діток з 18 років. Тобто, дітям, які не потрапляють в училище, цей простір у два роки немає чим заповнити. Тому й хотілося б щось придумати, щоб дітей, які мають певні порушення, адаптувати на ці два роки», - розповіла вона.

На це - Петро Порошенко миттєво: «пропишіть мені ваші пропозиції – можливо, вдасться це питання вирішити шляхом створення окремої програми по профтехосвіті, яка передбачатиме охоплення навчанням цих дітей. Я із задоволенням внесу пропозицію по змінам у законодавстві, яка передбачала б навчання на цих два роки».

Ще в одному класі учні, поспілкувавшись, подарували Петру Порошенку вишиту власноруч на полотні молитву «Отче Наш», а Олексію Порошенку – символічне «дерево щастя».

Семикласник Емануїл Панченко вражений приїздом гостей. «Я вражений, що до нас приїхав Петро Порошенко. Я його побачив перший раз – він дуже добра та щира людина, – Петро Порошенко мені дуже сподобався. Сьогоднішнє перше вересня для мене було особливим», - сказав школяр.

Гості ж подарували закладу техніку та пригостили усіх діток солодощами й пообіцяли подарувати школі ще й таку потрібну для розвитку - спеціальну програму – «Живий звук». Адже завдяки цій програмі можна покращити та вдосконалити мовлення дитини.

Із особливою теплотою та привітністю відзиваються про школу й батьки, які задоволені, тим, що вихователі змогли знайти підход до кожної такої особливої дитини.

«Про цю школу чула вже давно, так як з цієї школи до моїх дітей займатися вчителі приходили додому й дітям дуже подобалося працювати з ними. Вчителі вміють знайти підхід до кожної дитини. У кожній дитині тут вбачають особистість і допомагають кожному знайти себе в цьому житті. Наші дітки - особливі, і дуже приємно, коли є люди, які відгукуються і допомагають нам», - сказала мама вихованця Олена Панченко.

Народний депутат переконаний, що наявність таких шкіл із таким педагогічним колективом, із такими відносинами між вчителями та учнями, із таким відносинами між батьками це – європейська риса. «Повірте мені – я їжджу по усій Україні – далеко не в усіх містах є такі школи – ще одна фантастична прикраса нашої Вінниці – ця школа. Таким виходить усе, коли ти любиш, де ти живеш, справу, якою ти займаєшся», - переконаний Петро Порошенко.

На згадку про цей незабутній день, кожен учень школи від Фонду Порошенка отримає фотокартку.

Фонд Петра Порошенка заснований у 1998 році для допомоги дітям-сиротам, багатодітним родинам, малозабезпеченим людям похилого віку. Ідеологія Фонду - творити добро і здійснювати милосердя там, де можливо це зробити.

Однією з понад десятка програм, які реалізує Фонд Петра Порошенка є програма підтримки села «Колиска України». Ця програма спрямована на підтримку та відродження українського села й створення привабливих та достойних умов життя: розвиток сучасної інфраструктури, відбудова шкіл, дитячих садків, лікарень, будинків культури тощо.

Фондом започаткована та діє програма підтримка талановитих дітей і молоді; освітні проекти для молоді і підвищення кваліфікації людей гуманітарної сфери. Фондом була започаткована благодійна новорічна акція, завдяки якій десятки тисяч сиріт України щорічно отримують подарунки до дня Святого Миколая.

Також Фонд активно допомагає православним громадам і бере участь у відбудові православних храмів та відродженні християнських святинь.

Фото

Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка Особливі подарунки для особливих діток Вінниці подарував Фонд Порошенка

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)