Запрацював сайт statut.vn.ua, з допомогою якого вінничани можуть долучитись до створення Статуту міста

11.03.09 13:06 2925 0

Минулого тижня розпочав роботу Інтернет-сайт http://statut.vn.ua/, за допомогою якого вінничани можуть вносити свої пропозиції щодо положень Статуту територіальної громади міста

Запрацював сайт statut.vn.ua, з допомогою якого вінничани можуть долучитись до створення Статуту міста

Багато міст України вже мають малу Конституцію свого населеного пункту, однак Вінниця – це перше місто, де до створення Статуту максимально широко залучається громадськість. Уся робота над статутом буде проводитись відкрито та публічно. Кожен бажаючий в он-лайн режимі на сайті http://statut.vn.ua/ може залишити свої пропозиції щодо питань, Статут м. Вінниціякі повинні знайти своє відображення у Статуті, формулювання конкретних розділів статуту, коментарі по запропонованих варіантах положень.

Через інтернет-ресурс мешканці міста зі своїми ідеями та коментарями можуть звертатися безпосередньо до представників робочої групи, яка займається розробкою проекту Статуту. До складу робочої групи входять представники виконавчої влади, громадських організацій, засобів масової інформації, депутати міської ради тощо. На сайті можна ознайомитись з тим, як вносити свої пропозиції до Статуту.

За допомогою посилань, які містить сайт http://statut.vn.ua/, можна ознайомитись з положеннями Статутів, які мають інші міста України (зокрема, це Київ, Рівне, Суми, Хмельницький, Бердянськ).

Після широкого обговорення вінничанами та аналізу усіх пропозицій проект Статуту, запропонований робочою групою, буде поданий на розгляд сесії міської ради. Розробники планують завершити цей процес до кінця 2009 року
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)