Садочок №27 визнано найкращим у Вінниці

01.10.13 16:51 5020 2

У Вінниці відзначили всеукраїнський день дошкільної освіти

Садочок №27 визнано найкращим у Вінниці

Садочок №27 визнано кращим цього року серед дошкільних навчальних закладів нашого міста. Оцінювали заклади за декількома критеріями, зокрема враховувались виховна, методична, фінансово-господарська діяльності. З нагоди Всеукраїнського Дня довкілля керівників закладів - переможців привітали представники міської влади.

Як усе відбувалось дивіться у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Теги: Вінниця
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Вдячна мама
  Вдячна мама
  07-10-13, 23:52 | IP:178.94.141...
  Дійсно, садочок чудовий. Моя донечка відвідує його вже три роки. Нажаль, маємо мовленнєві вади, тому цього року пішли у логопедичну групу. Потрапили туди не через те, що є "своїми людьми" і "сусідами" завідуючої, а пройшли медико-педагогічну комісію і отримали направлення у міській раді.
  Бачу, що Даринці подобається працювати з логопедом та і від вихователів вона у захваті.

  Щиро радію, що вас вкотре визнано НАЙКРАЩИМИ. Вітаю ВИ МОЛОДЦІ!
 • 2. Alex51
  Alex51
  07-10-13, 10:33 | IP:178.74.226...
  ЧУДОВИЙ САДОЧОК!!!! А ПОСЛУКГ ЛОГОПЕДА ПОТРЕБУЮТЬ МАЙЖЕ ВСІ ДІТКИ, ТОМУ Й ПОТРІБНО МАТИ ТАКИХ СПЕЦІАЛІСТІВ В КОЖНОМУ САДОЧКУ!!!
 • 1.
  01-10-13, 18:26 | IP:81.30.173...
  Навіщо рекламувати те,що не потребує реклами. Ще б пак,коли в садочку є безкощтовна логопедична група, є гуртки і сам він має групи"продовженого дня",з яких юатьки можуть забирати дітей майже о 20-00- чому б йому не бути кращим у розрізі вигідності для батьків і дітей? Але тепер лише одне питання: чому у той суперхвалений садочок не можуть потрапити у ту супергрупу діти з явними проблемами мовлення і такими ж діагнозами, зате з легкістю потраплють "свої" люди,тобто,діти? Завідувачка- моя сусідка,і багато сусідських дітей без потреб логопедичного втручання потрапили в цей садочок через особисті"прохання" батьків- моїх сусідів. А моя дитина змушена була шукати логопеда деінде і виховувалась в сусідньому 77 садочку.Нехай "хвальоний" 27 садочок похвалиться тим,як проводить у дію програму інклюзивного навчання.Я чомусь на 100% впевнена,що там немає жодної дитини з тяжким діагнозом по мові.А все тому,щоб такі діти "не псували " статистику суперзакладу і його суперможливостей. Так що свою кращість нехай ще спробують довести,працюючи не з пересічними дітьми,таланти яких розвинути просто,а з тими дітками,які потребують тієї допомоги,яку не можуть отримати в інших закладах ,а ресурси використовуються не в повній мірі або не для тих,хто їх гостро потребує...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)