У міській раді привітали працівників харчової промисловості

18.10.13 02:55 2637

Фоторепортаж

У міській раді привітали працівників харчової промисловості

Напередодні Дня працівників харчової промисловості, яке відзначається у третю неділю жовтня, у залі засідань міської ради привітали кращих представників цієї галузі. Їм вручили грамоти та грошові премії. А колективи ПАТ «Вінницький олієжиркомбінат» та ПАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» отримали почесні грамоти та цінні подарунки, в тому числі символічні ключі від міста.

Вітаючи із професійним святом вінницьких харчовиків, міський голова Володимир Гройсман зазначив, що їх робота вкрай важлива для розвитку економіки міста: «Багато наших підприємств харчової промисловості сьогодні є лідерами галузі. Вони інноваційні, постійно модернізуються, збільшують потужності свого виробництва та розширюють асортимент продукції. І те, що у достатньо нелегких умовах ви якісно робите свою справу, – викликає величезну повагу до вашої справи».

Фото

У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)