19 жовтня на проспекті Юності біля «Дастору» пройде сільськогосподарський ярмарок

18.10.13 14:00 3835

З завтрашнього дня на прохання мешканців мікрорайону Вишенька знову стартують осінні сільськогосподарські ярмарки.

19 жовтня на проспекті Юності біля «Дастору» пройде сільськогосподарський ярмарок

Протягом наступних трьох субот на проспекті Юності знову пройдуть традиційні сільськогосподарські ярмарки. Однак цьогоріч вони змінять місце проведення та формат. Машини з сільгосппродукцією буде розміщено на паркувальній зоні торговельного центру «Дастор», а участь у ярмарку будуть брати тільки фермери-підприємці, які запропонували найнижчу ціну.

З завтрашнього дня на прохання мешканців мікрорайону Вишенька знову стартують осінні сільськогосподарські ярмарки. Протягом трьох наступних субот на парковці біля «Дастору» розміститься від 30 до 50 вантажівок фермерів-підприємців, які здійснюватимуть продаж овочів так званого «борщового набору». Місце розташування ярмарку змінилося через багато скарг городян на перекриття руху транспорту та знищення зелених зон і благоустрою на алеї по проспекту та біля багатоповерхівок вздовж дороги. Завдяки зміні місця проведення, перекриття руху транспорту не буде, а порівняно невелика кількість фермерів, які допускаються до участі у ярмарку, дозволить контролювати дотримання цінової політики.

«Цьогоріч ми змінили формат проведення ярмарків, - зазначає директор департаменту адміністративних послуг Сергій Кудлаєнко. - Ми чекали, поки підприємці-фермери, які виробляють свою продукцію, нададуть нам асортимент і оптимальну ціну для того, щоб можна було контролювати цінову політику. Бо є багато питань з перекупщиками, які приходять з інших ринків, і ціна не завжди відповідає ярмарковій. А фермери, які не будуть дотримуватися визначеної цінової політики, – в подальшому допускатися до участі у наступних ярмаркових днях не будуть».

Місця для підприємців будуть безкоштовними, а на продукцію, яка буде реалізовуватися на ярмарку, виготовлятимуться цінники. Тому порушення щодо цінової політики будуть мінімалізовані.

Для зручності відвідувачів зона ярмаркування буде відгороджена турнікетами і там будуть встановлені біотуалети. ​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)