Щоб захопити ВЗТА склали план «Сіра Миша»

17.03.09 03:12 3231 1

Рейдерська атака на Вінницький завод тракторних агрегатів (ВЗТА) здійснюється за планом «Сіра Миша».

Щоб захопити ВЗТА склали план «Сіра Миша»

Про те, що існує спеціальний план знищення репутації заводу, з мітингами, створенням ініціативної групи невдоволених, позиціонуванням певних осіб як активістів і борців за справедливість, а також публікаціями замовних статей у пресі, повідомив голова облдержадміністрації Олександр Домбровський. Також Олександр Домбровський повідомив, що обласна влада буде підтримувати ВЗТА, а найближчим часом звернеться з відповідними позиціями до Кабінету Міністрів.

Генеральний директор ВЗТА Олександр Заброцький зазначив, що події, які останнім часом розгортаються навколо вінницького заводу, спровоковані конкурентами.

- Модернізація підприємства і технологій за рахунок того, що ми продали частину території, подається як ліквідація, якийсь захват, рейдерство, - каже Олександр Заброцький. -  Власники 75% акцій заводу - це працівники заводу. А щодо створення дочірніх компаній, то це структурні підрозділи, які створені на базі колишнього ВЗТА. Мета – одна, вивести об’єкт атаки. ВЗТА став об’єктом атаки наших конкурентів. Якщо об’єкт не зникне на папері, він буде постійно в судах, рахунки будуть заблоковані, а підприємство не зможе працювати.

На сьогодні на ВЗТА працює 800 осіб.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Евгений
  Евгений
  17-03-09, 16:58 | IP:77.222.138...
  Боротьба з рейдерами – це добре!!!
  Але навіщо керівництву ВЗТА боротися з 800 робітниками ВЗТА за допомогою багатомісячної невиплати заробітної платні. Пан Заброцький заборгував робітникам свого підприємства зарплатню вже за три місяці – грудень, січень та лютий прикриваючись заборгованість податкової перед підприємством, фактично вирішуючи свої проблеми ЗА РАХУНОК РОБІТНИКІВ! Також робітники з жовтня працюють в середньому по 10 робочих днів на місяць – відповідно і зарплатня в 2 рази зменшена.
  Тож люди мають зарплатню в 2-а рази меншу, та ще й ту затримують на 3-и місяці, а пану Домбровському та й пану Гройсману на все це наплювати.
  P.S.: Хоча по КК України за невиплату зарплатні повинна бути кримінальна відповідальність.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)