Квартальні комітети приватного сектору тепер матимуть приміщення для прийому громадян

26.10.13 10:15 2544 4

Зараз їх готують

Квартальні комітети приватного сектору тепер матимуть приміщення для прийому громадян

Про це повідомили на засіданні депутатської комісії. Серед іншого депутати обговорювали виконання програми розвитку органів самоорганізації населення на 2012-2016 роки. Звітувала голова асоціації Наталя Панчук. Подробиці у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4.
  27-10-13, 08:23 | IP:81.30.173...
  Олександре! Якщо Ви з Малих Хуторів,Напишіть мені на tais_05@mail.ru , зможемо поспілкуватися з цих питань.
 • 3. Вікторії - Олександр
  Вікторії - Олександр
  26-10-13, 20:43 | IP:178.92.51...
  Згоден з Вами Вікторія, дійсно в так званній асоціації квартальних комітетів працюють люди переважно пенсіонери, без належної освіти, майже випадкові, які що сили (в лапках) відроблять на їх думку отримувану заробітню платню. Але цю організацію напів-громадську ЧОМУСЬ підтримує міський голова Гройсман В.Б. і навіть фінансує їх з бюджету. Недавно я отримав письмову відповідь від однієї з керівниць, цієї так званої організації, і мене дуже здивувало майже повна безграмотність, не знання нормативної бази, велика пихатість і самовпевненість. Тому і маєм що маєм.
 • 2.
  26-10-13, 18:59 | IP:81.30.173...
  100% правда! У нашому кварталі люди особисто збирали підписи і просили виділення приміщення для прийому квартальним комітетом у новозбудованному магазині і влада допомогла вирішити цю проблему коштами забудовника магазину.А от те,що на виборних посадах сидять люди,які нічим не можуть підтвердити свої повноваження,бо перевибори у нас проходять формально і не контролюються(або ж контролюються саме так,як вигідно владі і на тих посадах люди,яких "обрала" невідомо як і без будь-яких юридично оформленних підтверджень їх повноважень купка осіб ,"куплених")народом.Так що людські інтереси представляти немає кому реально.А довідки видавати -можна було б посадити одну людину на зарплату на весь день щоденно- і вона б це робила краще,ніж 1,5 ставки "представників" 6 годин на тиждень...
 • 1. Олександр
  Олександр
  26-10-13, 10:24 | IP:178.92.15...
  Квартальні комітети приватного сектору з самого початку свого існування мали приміщення для прийому громадян, інша справа як вони використовувались.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)