Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я"

31.10.13 10:10 3944 6

Експерти з мас-медіа обрали нового "мера" Вінниці

Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я"

30 жовтня в приміщенні teens-club «Універ» за філіжанкою ароматної кави зібралися фіналісти конкурсу «Якби міським головою був Я» та представники засобів масової інформації.

Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я"

Саме в «кавовій» атмосфері оргкомітет «Якби міським головою був Я», запропонували обговорити відеоролики, які надійшли на конкурс. Всього на конкурс надійшло 23 відеоролики. Визначали переможців, відео яких набрали найбільшу кількість лайків та переглядів на YouTube.

Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я"

Протягом години відбувалася дискусія off-line, в ході якої переглядалися відеоролики.

Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я"

Переможцями стали :

 • Інна Костюк – I місце
 • Вікторія Колосінська – ІІ місце
 • Яна Безкоровайна – ІІІ місце
 • Михайло Федорас – ІV місце

Інна Костюк – I місце

Фото

Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я" Визначено переможця конкурсу "Якби міським головою був Я"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Віра
  Віра
  01-11-13, 09:59 | IP:93.183.241...
  А я вважаю, що такі проекти потрібно проводити. Вони дають молоді можливість розвиватися, набувати навиків обгрунтування та відстоювання власної позиції. Мені дуже сподобався даний захід. Організатори молодці!!!!!!!!!
 • 5. Олександр
  Олександр
  01-11-13, 08:33 | IP:91.218.91...
  Не бачу логіки. Якби Гройсман робив лише "бла-бла-бла", то подібні вам не робили б постійно "гав-гав-гав". Гройсман - це адміністративна реформа, це кращі в Україні дороги, це транспортна реформа, це реформа у сфері ЖКХ, це нові європейські енергозабезпеченні технології, це впорядкована торгівля, це прозорість в питаннях пов'язаних з дошкільними та шкільними закладами, це креативна культурна політика, це інформаційна доступність, це цілодобова варта, це, нарешті, гордість вінничан за своє місто. Не без того, щоб комусь випадково не стати на ногу, а іноді і не випадково на руки загребущі. Не має ідеальних людей і не має ідеальних керівників. Є ті, що працюють і є ті, що не працюють. Гройсман працює. А те що ми виховуємо інертне і без фантазії покоління - це не вина мера, а біда наша загальна.
 • 4. Семенов
  Семенов
  31-10-13, 15:20 | IP:109.163.233...
  всё логично, именно поэтому у нас всегда побеждал и будет побеждать Гройсман. Люди любят "бла-бла-бла"
 • 3. Sasa
  Sasa
  31-10-13, 15:14 | IP:178.74.247...
  Побеждают те кто не говорит ничего конкретного, что можно проконтролировать и за что можно было бы получить по шапке. Как и вся наша власть. Набор фраз ни о чем. Жаль что молодежь берет от политиков не хорошее и подражает плохому.
 • 2. Вітя
  Вітя
  31-10-13, 12:16 | IP:176.32.10...
  Повністю погоджуюсь з Олександром

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)