На конкурсі "Містер Вінниця 2013" співатиме гурт "Авіатор"

14.11.13 10:47 6754

«Містер Вінниця»: переможе найдостойніший!

На конкурсі "Містер Вінниця 2013" співатиме гурт "Авіатор"

Містер Вінниця 201312 талановитих та привабливих молодих вінничан, які претендують на звання «Містер Вінниця», заняті зйомками на телебаченні, приміркою костюмів, заняттями з хореографії та в тренажерному залі, підготовкою до артистичного конкурсу, на якому кожен продемонструє свій талант та іншими випробуваннями, що мають перетворити їх на справжніх принців.

Організатори – Центр концертних та фестивальних програм та Департамент культури Вінницької міськради – нагадують, що у конкурсу є офіційний сайт, на якому кожен бажаючий просто зараз може проголосувати за учасника, якому він симпатизує. Зробіть свій вибір тут: http://mister-vinnitsa.com. Переможець голосування отримає звання «Містер Інтернет». Крім того, купуючи квитки та голосуючи за претендентів, кожен має можливість вплинути на результат професійного журі. Купон для глядацького голосування з власним номером розташовано на квитку. Таким чином, кожен в залі стає учасником лотереї та має можливість отримати приз.

Також, з 14 листопада вінничани можуть ближче познайомитись з кожним претендентом у ранкових ефірах телекомпанії «ВІТА». Кожного ранку о 7.00 в програмі «Світанок» Ви не лише побачите одного з обраних, але й послухаєте його розповідь про себе.

А поки претенденти працюють над собою, ми дізнались про те, які у них уявлення про якості, що ними має володіти ідеальний чоловік. Виявилось, що вони схожі: мужність, відповідальність, манери… Побачимо які з цих якостей покажуть наші хлопці у фіналі.

Кожен з хлопців мав відповісти на питання «Яким повинен бути сучасний чоловік?»

№1 Кислий Василь

№1 Кислий Василь: Він повинен бути всебічно розвинутим, проте не забувати лишатись собою. Важливі мужність, акуратність, вміння гарно викладати свої думки. Повинен бути джентльменом.

№2 Каролинський Владислав

№2 Каролинський Владислав: Якості? Витримка, інтелект, освіченість, культура поведінки, етикет, манера гарно говорити. Це все те, чого я прагну.

№3 Гнатовський Ігор

№3 Гнатовський Ігор: Чоловік мусить бути освіченим, чуттєвим. Але головне – мужнім, це основна риса.

№4 Ніколюк Владислав

№4 Ніколюк Владислав: Цілеспрямованість – чоловік повинен знати, чого він хоче від життя. Працьовитість, аби забезпечити родину всім необхідним. Мужність.

№ 5 Ель Халабі Мустафа Іхаб

№ 5 Ель Халабі Мустафа Іхаб: В чоловікові має бути всього потрохи: фізичний розвиток, розумові здібності, моральні принципи. Важливі виховання та благородство. Чоловік не повинен самостверджуватись у суспільстві за рахунок жінки. А, взагалі, саме жінки роблять чоловіка сильним, стимулюють ставати кращим.

№6 Павлов Максим

№6 Павлов Максим: Нічого ідеального немає, є лише загальні норми та правила. Чоловік повинен бути вихований, мужній, тримати своє слово, мати розум. Повинен працювати та забезпечувати сім’ю, завжди проявляти мужність.

№7 Чуб Андрій

№7 Чуб Андрій: Чоловік повинен бути сильним, мужнім, надійним. Це людина-захисник, людина-опора. А в першу чергу ще й людина-мозок.

№8 Рудий Олександр

№8 Рудий Олександр: Чесність, сумлінність, відповідальність за свої слова та вчинки. І ще доброта.

№9 Осадчий Максим

№9 Осадчий Максим: Терпіння, настирність, уміння досягати своїх цілей так, щоб перешкоди не ламали віри у перемогу. Чоловік має підтримувати близьких та рідних.

№10 Пига Владислав

№10 Пига Владислав: Мужик повинен бути сміливим, аби захищати свою другу половинку, повинен уміти відстоювати свою думку. Я прихильник старомодних уявлень про ідеал чоловіка.

№11 Галькевич Артем

№11 Галькевич Артем: Важливі інтелект, краса (потрібно слідкувати за своїм зовнішнім виглядом). Чоловік повинен бути людиною слова.

№12 Тимощук Євген

№12 Тимощук Євген: Сучасний чоловік повинен бути всебічно розвиненим. Повинен бути інтелігентним та інтелектуальним, поважати жінок, бути сильним як духовно, так і фізично.

Бакалюк Михайло

Запасний учасник Бакалюк Михайло: Повинен мати почуття гумору та розум. Має бути вишуканий, ввічливий та вихований.

Тепер, коли ми знаємо про учасників трохи більше, можна визначити власного фаворита, проголосувати за якого можна до 7 грудня 17.00 http://mister-vinnitsa.com/uchasniki.html.

Унікальним шоу стане фінал конкурсу. У видовищному конкурсному шоу пануватиме мужність та краса. Ви побачите на що здатні претенденти на звання «Містера», а також отримаєте насолоду від співу музичних романтиків – хлопців з гурту «Авіатор». Їх виступ зробить вечір ще більш яскравим та незабутнім.

Тож не пропустіть можливість побачити на що здатні сучасні чоловіки та поринути у море позитиву, креативу і гарного настрою під час видовищного фіналу 8 грудня у муз.драм. театрі імені Садовського. Купуйте квитки та віддавайте голоси за свого учасника! І нехай переможе найдостойніший!

Квитки вже у продажу в касах театру та ККЗ «Райдуга», їх також можна забронювати на сайті bileti.vn.ua. Подробиці за телефонами 69-91-95 та 59-50-53.

Фото

На конкурсі "Містер Вінниця 2013" співатиме гурт "Авіатор"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)