У парку Дружби народів з'явиться Екологічна стежка

15.11.13 12:38 4961

Екологічні стежки створюються з метою екологічної просвіти населення через встановлені за маршрутом інформаційні стенди

У парку Дружби народів з'явиться Екологічна стежка

13 листопада, у парку Дружби Народів, у рамках грантового проекту по соціальній мобілізації громад у Вінницькій області для локальних НУО Вінниччини Вінницького обласного комітету молодіжних організацій, ВОМГО «Наше Поділля», ВММЮО «Скити», ВОГО «Вінницький прес-клуб», благодійний фонд «Подільська Громада» провів обговорення маршруту та наповнення екологічної стежини у рамках проекту «Екологічна стежка для всіх».

Обговорення Екологічної стежки у парку Дружби народів

Студенти Вінницького Державного педагогічного університету зібрались у парку Дружби Народів, щоб обговорити майбутній маршрут екологічної стежини, котрий пролягатиме по території парку.

Обговорення Екологічної стежки у парку Дружби народів

Молодь з великим зацікавленням пропонувала елементи наповнення та тематику майбутніх стендів. Кожна ідея була вартісною та цікавою. В ході спілкування було вирішено наповнити стенди інформацією, котра розкриє таємниці природного, ресурсного та тваринного світу. Окрім того усі учасники екологічної стежини отримають корисні поради, щодо збереження навколишнього середовища у домашніх умовах. У кінці, уся команда пройшлась територією парку та обрала найкращий маршрут для екологічної стежини.

Обговорення Екологічної стежки у парку Дружби народів

Для Довідки

Екологічна стежка — пізнавально-туристична стежка. Облаштовані і особливо охоронювані прогулянково-пізнавальні маршрути, створювані з метою екологічної просвіти населення через встановлені за маршрутом інформаційні стенди. Зазвичай такі стежки прокладають по зонах організованого туризму, парків, ландшафтних заповідників.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)