Волонтер Корпусу Миру США Майкл Діксон створив фотопутівник по Вінниці для англомовних туристів

20.11.13 18:39 4232

У Вінниці пройшла презентація книги волонтера Корпусу Миру США Майкла Діксона, який із власноруч зроблених фото створив фотопутівник по Вінниці для англомовних туристів.

Волонтер Корпусу Миру США Майкл Діксон створив фотопутівник по Вінниці для англомовних туристів

Майкл ДіксонАрхітектор-реставратор, який понад 30 років займався відновленням пам’яток старовини, з 2011 р. є волонтером громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку». Живучи більше двох років у Вінниці, американський архітектор показав власне бачення Вінниці, яка стала для нього місцем творчої праці, повідомляє "Вінниця.Ок"

Найперше, що надихнуло мене написати книгу про Вінницю, – це вражаючі архітектурно-історичні пам’ятки міста. Я – архітектор, а книга – це мої враження від величі побачених споруд та емоції від гостинності жителів, – каже Майкл Діксон.

У Вінниці американський волонтер відвідав чимало місць і знайшов перлинки в українській архітектурі, які, на перший погляд, здаються буденними, побачив унікальні моменти, які завдяки фаховому погляду та Інтернету зробив доступними для жителів України та іноземців.

Путівник «Вінниця… чекає на тебе» (фактично – яскравий фотоальбом із англомовними коментарями) містить розділи про історію Вінниці, великі споруди, пам’ятники і видатних людей, сакральну архітектуру, парки і святкові акції, садибу М.І.Пирогова, ставку «Вервольф».

Ірина Френкель та Майкл ДіксонУкладений Майклом Діксоном путівник – це ще одна вдала презентація нашого міста світові та спосіб побачити Вінницю по-іншому. Місто, природно, зацікавлене в популяризації подібних доробків, адже це одна з можливостей для розвитку міської громади, зокрема, для розвитку туризму.

Книга Майкла Діксона підказує нам нові напрями формування туристичної політики міста, – ділиться директор Департаменту культури Вінницької міської ради Ірина Френкель. – Свіжий погляд на те, що ми бачимо щодня, відкриває нові привабливі сторінки міського образу.

Орієнтовна вартість довідника становить 23 долари. Замовити його можна через мережу Інтернет.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінниця ОК
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)