Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету

26.11.13 19:09 4000

У рамках відзначення Днів енергії у Вінницькому національному технічному університеті відбувся День відкритих дверей. Старшокласники вінницьких шкіл прослухали лекції про нетрадиційні джерела енергії, після чого вони змогли відвідати лабораторії навчального закладу.

Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету

Під час лекцій школярі ознайомилися з галуззю нетрадиційної енергетики, а саме, роботою малих ГЕС, сонячних та вітрових станцій.

Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету

«Майбутнє за відновлювальними джерелами енергії, – розповідає заступник директора інституту електроенергетики та електромеханіки з навчально-методичної роботи, кандидат технічних наук, доцент Андрій Видмиш. - Наприклад, невеликий перепад води може слугувати для створення маленької гідравлічної станції, яка здатна забезпечить енергією кілька будинків, невеликий хутір. Поставлений в полі вітряк на відстані 50 метрів від будинку забезпечить його достатньої енергією. Тим більше, що на території Вінницької області понад 27 тисяч річок та ставків».

Після лекцій школярів познайомили з роботою сучасних лабораторій закладу. У інституті їх досить багато і працюють вони за різними напрямками: лабораторія автоматизації виробничих процесів електроприладів, мікропроцесорних пристроїв та ін. Сьогодні заклад пишається лабораторією електричних машин, яка є кращою в Україні.

Фото

Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету Дні енергії у Вінниці. Старшокласники відвідали лабораторії техуніверситету

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)