На Вінницьких днях моди Людмила Квєтна представить колекцію «Конструктивний діалог»

27.11.13 10:57 4324

Показ осінньо-зимової колекції одягу від Авторського ательє Людмили Квєтної відбудеться 30 листопада о 20.00. Нова колекція носитиме назву «Конструктивний діалог».

На Вінницьких днях моди Людмила Квєтна представить колекцію «Конструктивний діалог»

Конструктивний діалог це те, що можна покласти в основу рішень та дій. Колекція, що презентується, є результатом діалогу автора з чудовими людьми, друзями, природою, книжками, музикою, живописом, тканинами. Саме вони підказують, а іноді й диктують свою позицію.

Головним джерелом натхнення для майстрині є дивовижні жінки, які щоразу постають у різних образах, характерах та життєвих ситуаціях, таких, де одяг може зіграти значну роль. Своїм клієнткам Людмила Квєтна пропонує вбратись у сукні з рукавами та зігрітись в теплих пальтах. Доповнять колекцію кокетливі м’які капелюшки різних кольорів.

Тканини протилежних структур та кольорів, з яких складається колекція, на диво не вступають у конфлікт, а навпаки, заводять дружню розмову. Якості, колір, характер тканин зумовлюють конструктивні рішення моделей одягу. У цьому сезоні колекція містить значну кількість речей з цупких тканин з вмістом металізованих ниток, що тримають форму. Кольорова гама різноманітна: переважають спокійні кольори з вкрапленням яскравих акцентів.

Тьмяний блиск тканин не відволікає увагу від цікавих конструкцій - лаконічність крою поєднується з вишуканістю ліній та цілісністю образів. Вишивка, ришильє, позумент – велика кількість творчих прийомів, якими насичена колекція, народжена кількістю думок, що множаться впродовж плідної бесіди. Класичні силуети контрастують з фантазійними елементами, оригінальним гаптуванням та оздобленням. На показі глядачів чекають пів сотні різноманітних вигадливих образів. Не пропустіть!

Фото

На Вінницьких днях моди Людмила Квєтна представить колекцію «Конструктивний діалог» На Вінницьких днях моди Людмила Квєтна представить колекцію «Конструктивний діалог» На Вінницьких днях моди Людмила Квєтна представить колекцію «Конструктивний діалог» На Вінницьких днях моди Людмила Квєтна представить колекцію «Конструктивний діалог»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко, фото Максима Кушки
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)