Святий Миколай підготував вінницькій малечі багато подарунків та сюрпризів

13.12.13 19:45 2950

Наступного тижня до маленьких вінничан завітає Святий Миколай. Хлопчики та дівчатка з нетерпінням очікують на цей день, адже він означає для них веселе свято та подарунки. Цьогоріч, вже традиційно, на вінницьку малечу чекають подарунки, солодощі та лялькова вистава.

Святий Миколай підготував вінницькій малечі багато подарунків та сюрпризів

Щороку до Дня Святого Миколая у Вінниці проводиться низка благодійних заходів для дітей. Так, цьогоріч, 19 грудня вже традиційно в інтернатних установах міста будуть вручені подарунки та солодощі вихованцям цих закладів. Також 19 грудня у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва пройде зустрічі керівництва міста з дітьми, які потребують особливої уваги. 206 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримають солодкі подарунки та матеріальну допомогу. Після чого їм відбудеться концерт за участі художніх колективів Палацу дітей та юнацтва. А у Хрестовоздвиженському храмі представники міської та обласної влади привітають вихованців Вінницького православного навчально-виховного комплексу Святого Миколая.

Заходи з нагоди дня Святого Миколая відбудуться й 20 грудня. Так, у приміщенні Вінницького академічного обласного театру ляльок вручать подарунки 105 дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у службі у справах дітей Вінницької міської ради. Після цього малята переглянуть лялькову виставу.

Заклади, які опікуються вихованням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, від міської ради також отримають грошову допомогу для покращення матеріально-технічних умов і придбання необхідного інвентарю та техніки для діток. Зокрема, такі подарунки від міської влади отримають Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, Вінницький обласний дитячий будинок змішаного типу «Гніздечко», ДНЗ № 24, де є групи, в яких виховуються діти з вадами опорно-рухового апарату та хворі на церебральний параліч, спеціальна загальноосвітня школа I-II ступенів з дошкільним відділенням, громадська організація «Надія», дитяче громадське об’єднання дітей з інвалідністю Палацу дітей та юнацтва «Повір у себе». Усі заклади отримають грошові сертифікати для придбання необхідних меблів, обладнання тощо. Окрім матеріальної підтримки від мерії, усі їх вихованці отримають солодощі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)