Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори

16.12.13 15:55 7447

Більше 40 тисяч солодких подарунків від Святого Миколая для наймолодших вінничан вже у Вінниці – від сьогодні їх почали розвозити по місту його помічники. Вже по обіді перші фури з солодощами виїхали з кондитерської фабрики по вул. Липовецькій доставляти малечі подарунки.

Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори

Вже кілька років поспіль привітання вінницьких дітей солодощами – це спільна акція міської влади та Благодійного фонду Петра Порошенка. Загалом для малечі підготовлено 42 тисячі подарунків.

В цьому році вони мають ексклюзивну упаковку, яку було спеціально розроблено дизайнером Інституту розвитку міст. Її зовнішній вигляд іще раз нагадає дітворі, що рік, який минає, для Вінниці був ювілейним – місту виповнилось 650 років. А смайлики на упаковці даруватимуть малечі посмішки, адже новорічні та різдвяні свята – це особливі дні, на які так чекають діти. Змінився не лише дизайн подарунків – вони ще і «потовстішали» порівняно з минулим роком (вага зросла з 350 грам до 420-ти).

Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори

Перші фури із солодощами, які з помічниками Святого Миколая вже виїхали з кондитерської фабрики, проводжали разом з дітьми до маленьких адресатів секретар міської ради Сергій Моргунов та віце-президент Благодійного фонду Олексій Порошенко.

«Вручення подарунків наймолодшим вінничанам напередодні Дня Святого Миколая у Вінниці стало гарною традицією, яку започаткували кілька років тому міський голова Володимир Гройсман спільно з Петром Порошенком. Приємно, що створюючи дизайн подарункових упаковок, було враховано те, що цього року ми відзначили 650-річчя від першої писемної згадки про Вінницю. Завдяки цьому на упаковках з’явилася тематика нашого міста. А ще там є зображення смайликів, адже коли ми приймали Стратегію розвитку міста до 2020 року, врахували, що Вінниця прагне стати містом усміхнених і доброзичливих людей», – каже Сергій Моргунов.

Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори

З побажаннями щастя, радості та здійснення усіх мрій до діток звернувся Олексій Порошенко. «У Вінниці буде роздано 42 тисячі солодких подарунків, а по Вінницькій області – більше 60 тисяч. Адже дуже хочеться подарувати дітям дійсно радісне, веселе свято, щоб вони відчували, що про них піклуються, і щоб малята вірили в казку, чудо і Святого Миколая. Будемо проводити такі акції й надалі, долучаючи до них все більше дітей», – зазначив Олексій Порошенко.

Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори

Фото

Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори Святий Миколай вже привіз до Вінниці понад 40 тисяч солодких подарунків для дітвори

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)