Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая

19.12.13 17:10 4507

Одними з перших подарунки від Святого Миколая сьогодні отримали діти, що відвідують садочок № 7, який рік тому було відкрито для маленьких відвідувачів у мікрорайоні «Поділля».

Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая

Під час відкриття дошкільного навчального закладу малечі пообіцяли: якщо вони будуть гарно себе поводити, то наступного року Святий Миколай привезе їм подарунки. Рік минув, дітки були слухняними, тож сьогодні голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан та міський голова Володимир Гройсман приїхали до них, щоб передати солодкі подарунки від Святого Миколая.

Для інформації:

ДНЗ № 7 відвідує 491 дитина. Кожна вікова група закладу наповнена змістовним розвивальним середовищем, обладнано спортивну та музичну зали, комп’ютерний клас, Монтессорі-клас, фотостудія, центр вивчення іноземних мов. Для успішної адаптації дітей до умов перебування в дошкільному закладі запропоновано послуги адаптаційної групи, яку діти відвідували в літній період. Особливою популярністю у батьків користується група вихідного дня. При садочку створено ресурсний центр для батьків, де вони отримують інформацію про роботу закладу та поради щодо виховання та розвитку дитини за допомогою новітніх технологій. На базі закладу працює Центр розвитку дитини, який надає освітні послуги не лише вихованцям закладу, а й дітям з усього міста від 1,5 до 6 років. В дитсадку впроваджується міський проект з інклюзивної освіти – в групах загального розвитку виховуються: діти з обмеженими психофізичними можливостями, діти – вихідці з інших країн, які не володіють українською мовою, а також обдаровані діти.

Фото

Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая Вихованці садочку № 7 отримали подарунки від Святого Миколая

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)