Віктор Павленко отримав Почесну відзнаку міського голови за заслуги перед містом

27.12.13 15:21 3341

Сьогодні у залі засідань міської ради Почесною відзнакою міського голови за заслуги перед містом нагородили голову Вінницької міської організації ветеранів Віктора Павленка.

Віктор Павленко отримав Почесну відзнаку міського голови за заслуги перед містом

Під час нагородження сам Віктор Павленко зазначив: «Я вже більше 20 років проживаю у Вінниці і дуже полюбив це місто та його жителів. Хоча нині я вимушений переїздити до Києва, проте й надалі намагатимусь приносити користь Вінниці».

Довідка:

Павленко Віктор Васильович народився 2 січня 1946 року у Росії. Закінчив Челябінське військове автомобільне командне училище, після чого проходив військову службу на різних посадах (командир роти, командир батальйону). Після закінчення Академії Військово-Повітряних сил ім. Ю. Гагаріна (смт Моніно, Московської області) проходив службу в Молдові. Протягом 10 років служив на Далекому Сході, на посадах начальника тилу, начальника дивізії, начальника штабу, начальника тилу 1-ої Повітряної Армії в м. Хабаровську.

У 1990 році приїхав до міста Вінниці для подальшого проходження військової служби на посаді начальника тилу Повітряної Армії. У 1992-2003 роках очолював тил Військово-Повітряних Сил України.

У 2003 року пішов у відставку, маючи звання «генерал-лейтенант». З 2010 року обіймає посаду голови Вінницької міської організації ветеранів.

Нагороджений орденом «За службу у Збройних Силах» ІІІ ступеня, медаллю «За бойові заслуги» та інші ювілейні нагороди. Одружений, має трьох дітей та двох онуків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)