За новим законом, прийнятим сьогодні у ВР, на весільний кортеж доведеться просити дозвіл?!

16.01.14 17:25 4702

Верховна Рада прийняла закон, який передбачає за рух у колонах більше 5 авто - вилучення прав і автомобіля на 2 роки

За новим законом, прийнятим сьогодні у ВР, на весільний кортеж доведеться просити дозвіл?!

Вінницьким водіям тепер треба бути ще обачнішими – якщо раптом ви опинилися на дорозі у колоні з щонайменше п’яти автомобілів, придивіться, чи бува немає поруч інспектора ДАІ. Бо відтепер, якщо йому здасться, що ви їдете організованою автоколоною, він матиме право вилучити у вас не просто водійське посвідчення, а й усю машину цілком.

Верховна рада сьогодні ухвалила закон, за яким рух у автоколонах більш як 5 авто без узгодження з МВС буде каратися. Щонайменше, доведеться заплатити штраф від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У крайньому ж разі, за порушення закону погрожують позбавленням права керування транспортними засобами на 1-2 роки з вилученням самого транспортного засобу. Аби закон вступив у дію, його має підписати Президент.

Як працюватиме новий закон, у обласній Державтоінспекції нам поки вагаються відповісти, мовляв, ще немає усіх роз’яснень. Утім, як нам пояснили, якщо рух автомобілів, 5 чи більше, здійснюється з однаковим інтервалом між ними, це вже може вважатися автоколоною. Тож тепер, якщо ви раптом вирішите поїхати з друзями на природу кількома машинами, або ж одружуєтесь, доведеться подбати, аби ваш кортеж не дратував представників влади. Ще більше питання, як тепер бути у містах, Верховна рада заборонила «тягнучки» перед світлофорами???

Рішення Верховної ради сприймається через призму останніх протестних подій в Україні, серед яких відзначились саме організовані пікети так званого Автомайдану. Як підтвердження цьому - нардепи заборонили участь у масових акціях "у масці, шоломі або з використанням інших засобів чи способів маскування". Це порушення тягне за собою накладення штрафу чи адмінарешт. Встановлення під час них "малих архітектурних форм" без дозволу МВС каратиметься схожим чином.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Андрій Руденко
Теги: закони
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)