Медики Вінниччини – кращі в державі

02.04.09 02:15 2689

Робота медичної галузі області у 2008 році за рейтингами Міністерства охорони здоров’я України визнана кращою в державі.

Медики Вінниччини – кращі в державі

Це стосується позитивних зрушень у демографічній ситуації, поліпшенні матеріально-технічної бази, будівництві, забезпеченні медичним обладнанням, виконанні державних програм, розвитку сімейної медицини, забезпечення висококваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги.

- Підсумки з роботи медичної галузі визначав Інститут стратегії досліджень МОЗ України, - сказав на прес-конференції журналістові газети „МІСТО” начальник обласного управління охорони здоров’я Олександр Жупанов. – Висновки зробили за п»ятьма групами показників, у кожній групі – по 5-7 пунктів. Приміром, це стан здоров»я населення, доступність і якість медицини, впровадження новітнього обладнання, сучасних методів лікування, ресурсне забезпечення охорони здоров»я та багато інших. Минулий рік був для нашої галузі найуспішнішим за останні роки. Багато в чому завдячуємо не лише нашим спеціалістам, а й допомозі обласної влади. Адже бюджет галузі збільшився на 200 млн. грн..

У медичній галузі області – 1200 лікарняних закладів, де працюють 37 тисяч медиків.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)