Медики Вінниччини – кращі в державі

02.04.09 02:15 2212 1

Робота медичної галузі області у 2008 році за рейтингами Міністерства охорони здоров’я України визнана кращою в державі.

Медики Вінниччини – кращі в державі

Це стосується позитивних зрушень у демографічній ситуації, поліпшенні матеріально-технічної бази, будівництві, забезпеченні медичним обладнанням, виконанні державних програм, розвитку сімейної медицини, забезпечення висококваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги.

- Підсумки з роботи медичної галузі визначав Інститут стратегії досліджень МОЗ України, - сказав на прес-конференції журналістові газети „МІСТО” начальник обласного управління охорони здоров’я Олександр Жупанов. – Висновки зробили за п»ятьма групами показників, у кожній групі – по 5-7 пунктів. Приміром, це стан здоров»я населення, доступність і якість медицини, впровадження новітнього обладнання, сучасних методів лікування, ресурсне забезпечення охорони здоров»я та багато інших. Минулий рік був для нашої галузі найуспішнішим за останні роки. Багато в чому завдячуємо не лише нашим спеціалістам, а й допомозі обласної влади. Адже бюджет галузі збільшився на 200 млн. грн..

У медичній галузі області – 1200 лікарняних закладів, де працюють 37 тисяч медиків.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Юрий
    Юрий
    04-04-09, 05:31 | IP:89.21.79...
    Шановні журналісти ! Є брехня і існує ще і велика брехня,то пройдіться по медзакладах міста та області і розпитайти у практичних медиків,коли за останні хоч п*ять років ім видавали за кошти держави канцтовари,халати,фонендоскопи,тонометри і інші необхідні для роботи речі.Крім того,поцікавтесь,хто знущаясь над людьми,встановив безкоштовну здачу крові для медиків.
    Папір витрамає усе-але є ще і реаліі,а це захворюваність,та смертність населення,яку на папері можно малювати,але це повне безглуздя.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)