В обласному госпіталі для інвалідів війни відкриють музейну кімнату

30.01.14 08:55 2498

У Вінницькому обласному клінічному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни незабаром з’явиться спеціально облаштована музейна кімната.

В обласному госпіталі для інвалідів війни відкриють музейну кімнату

Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова. Вона зазначила, що така ідея виникла з ініціативи працівників закладу. Представники облдержадміністрації ініціативу медиків підтримують.

"Музей – це прерогатива відповідних музейних закладів, він потребує особливих вимог для свого облаштування. А от музейна кімната – гарне починання", – уточнила заступник голови облдержадміністрації.

Як зазначив головний лікар медичного закладу Валерій Бабійчук, створити при госпіталі музей для ветеранів війни планували ще минулоріч. "Це потребує не надто великих коштів, і ми розраховуємо на допомогу обласної влади у вирішенні даного питання", - зауважив він.

Готовність підтримати ініціативу, за словами головного лікаря, вже висловили у Вінницькому краєзнавчому музеї - обіцяють виділити експонати для музейної кімнати. Нині ж мова йде про виділення коштів на ремонт кімнати, в якій госпіталь планує демонструвати власну музейну експозицію.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)