Вінницький міський суд заборонив чинити перешкоди працівникам Вінницької ОДА та облради

30.01.14 17:55 1969 3

Суд заборонив чинити перешкоди працівникам Вінницької ОДА та облради у здійсненні ними права користування адмінбудівлею

Вінницький міський суд заборонив чинити перешкоди працівникам Вінницької ОДА та облради

Вінницьким міським судом 30.01.2014 задоволено клопотання прокуратури області про вжиття заходів забезпечення позову про звільнення адміністративної будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 70, що перебуває в комунальній власності.

Вказаним рішенням особам, перебування яких в адмінбудівлі за даною адресою не пов'язано з виконанням трудових обов'язків в органах влади, місцевого самоврядування, заборонено чинити перешкоди працівникам Вінницької облдержадміністрації, обласної Ради, у тому числі її депутатам, інших державних органів й установ, місцем розташування яких є вказана адмінбудівля, у здійсненні ними права користування зазначеними приміщеннями.

Ленінською державною виконавчою службою Вінницького міського управління юстиції відкриті виконавчі провадження та вказану ухвалу суду виконано шляхом оголошення її вимог особам, які зайняли адміністративні приміщення.

Ухвалою цього ж суду від 30.01.2014 відкрито провадження в справі за позовом прокуратури області до осіб, які неправомірно заволоділи адмінприміщеннями Вінницької ОДА та облради, про їх виселення. Судове засідання у справі призначено на 10.02.2014.

Сьогодні державний виконавець зачитала рішення Вінницького міського суду Віницької області представникам політичних партій та іншим особам, які зайняли приміщення ОДА.

Хлопці, які перекрили вхід державному виконавцю до ОДА, гучно гупали палицями по щитах і кричали. Тож текст рішення вдалось розібрати лише частково.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. МАКАР
  МАКАР
  02-02-14, 08:33 | IP:77.121.109...
  Гроші на зарплати працівникам бюджетноі сфери треба вирахувати з карманів Киівських правокаторів депутатів ВР:Яворівського та Шевченка,які представляли цю буцім-то "народну раду"........Хтось має відповідати за своі вчинки.
 • 2. Світлана
  Світлана
  30-01-14, 23:00 | IP:178.94.44...
  А этим хлопцам до лампочки, все решения, они рассчитывают на победу и списание всех право нарушений. Вот так майдан идет к торжеству справедливости. К стати, последствия на лицо: зарплаты бюджетникам

  не известно когда дадут. Все в " восторге"!
 • 1. Олег
  Олег
  30-01-14, 22:32 | IP:82.145.222...
  Очень мало. информации! Давайте подробней!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)