Звернення Громадської Ради при УМВС України у Вінницькій області

22.02.14 12:07 2652 5

Звернення Громадської Ради при УМВС України у Вінницькій області

Вінниччина, як і вся Україна в жалобі. Гинуть наші брати. Застосування зброї у мирний час не виправдовує будь-яку агресію. Ми звертаємося до усіх формувань будь-якої підпорядкованості з вимогою припинити дії, які мають фатальні наслідки для життя та здоров’я людей. Навіть наказ начальника не вартий того, щоб обірвати чуже життя. Лише Богу дано вирішувати, кому жити, а не керівнику, не зважаючи на його посаду чи становище у суспільстві.

Не тільки словом, а й діями вінницька міліція показала приклад того, що вона з народом. Не гаслами, а ділом. Жодним чином правоохоронці не застосовували зброю чи так звані засоби захисту до учасників мирних зібрань. Саме так повинні вчиняти правоохоронці в Україні. Звертаємося до усіх співгромадян – на теренах держави не має бути місця насиллю, як з боку співробітників силових структур, так і учасників громадський акцій.

Ми вимагаємо невідкладно виконати Постанову Верховної Ради України від 20.02.2014 № 740-VІІ «Про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі людей».

Звертаємось до начальника ГУ МВС України у Вінницькій області, правоохоронців та громадян Вінниччини. З метою збереження громадянського миру закликаємо організувати взаємодію місцевих підрозділів МВС з формуваннями самооборони для охорони власності громадян, що створюються шляхом самоорганізації населення.

Шеф редактор видання «Вінницькі Реалії»
Є.К. Семенов

Голова Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України
І.М.Окуленко

Голова Правління Подільського центру прав людини
М.Б. Бардин

Член Координаційної ради спілка молодіжних організацій
Вінниччини Т.О.Подолян

Голова правління Вінницької обласної правозахисної
Організації «Джерело нації» А.В. Студілко

Голова спілки профспілки атестованих працівників міліції
М.Д. Бондарчук

Голова Вінницької обласної громадської організації «Освітній простір»
А.М. Моргунова

Представник Вінницької правозахисної групи
А.О. Булгаков

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Паша
  Паша
  23-02-14, 23:15 | IP:178.93.53...
  Согласен с двумя последними комментами - ментов не люблю, но не будет их - начнется беспридел. Єтого нельзя допустить. Сделали совемстніе патрули - и слава Богу. Вижу их по городу - на серце спокойнее.
 • 4. Олександр
  Олександр
  22-02-14, 14:34 | IP:37.54.221...
  Я не є прихильником правоохоронної влади, але з життєвого досвіду можу сказати що у нашому місті, все пройшло біль меньш добре. Частину спокою забеспечив генерал Русин, а більшу частину, новий полковник, йому трошки більше дісталось, але сили і зброї не приміняли, а це головне. Сьогодні призначили нового міністра Арсена Авакова, тобто відомство з повним керівництвом, і фінансовим забеспеченням. Вінницька міліція має працювати у штатному режимі, спокійно виконувати свої обовязки.
 • 3. Вітя
  Вітя
  22-02-14, 13:28 | IP:176.32.14...
  Так у Вінниці протягом останніх 3-х місяців міліція і була з народом, адже ні разу не було сутичок і не пролилася кров. До чого тут перші 2 коментаря?
 • 2. доброе утро, прихлебатели
  доброе утро, прихлебатели
  22-02-14, 13:12 | IP:92.112.39...
  Во, местные жополизы все резко прозрели и начали просыпаться!!!!
  И где вы, самоназначеная "громадська зрада", раньше были, когда нужно было винничан защищать от самоуправства ментов (которые себя считали хозяевами города)!!!???
  И сейчас пытаетесь "при деле" остаться???
  Суки!!!
 • 1. Віктор
  Віктор
  22-02-14, 12:55 | IP:92.112.33...
  Агов, люди, одумайтесь! Працівники МВС усі останні роки були вкрай корумпованими, за хабарі закривали очі на тяжкі злочини, кришували злочинний бізнес (валютчики, наркотики). А скільки незаконно закритих кримінальних справ було - родичі постраждалих так і не отримали справедливості. А тепер міліція стала з народом? Ця банда ніколи не зміниться, її працівники до нутра прониклись криміналом і корупцією.
  ВАМ НЕ СХОВАТИСЬ ВІД НАРОДНОГО ГНІВУ!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)