Звернення журналістів Вінниччини до громадськості Вінниці та політичних діячів

25.02.14 12:14 2261 2

Звернення журналістів Вінниччини до громадськості Вінниці та політичних діячів

Майдан розпочався з великого бажання людей жити у своїй вільній, заможній та незалежній державі, з бажання людей бути господарями у власній домівці, працювати та творити на благо країни, з бажання повернути народу державу Україну.

Сьогодні, коли нам найбільше за все необхідна єдність, узгодженість та план подальших дій, коли не покарано, не заарештовано, навіть не висунуто обвинувачення жодному представнику влади, який віддавав наказ стріляти по мирним протестувальникам, по нашим колегам-журналістам. Коли до повного перезавантаження влади ще йти і працювати, журналісти Вінниччини звертаються до усіх з проханням:

 • Не закликати до масових заворушень з застосуванням сили
 • Не протидіяти законним діям правоохоронців, роботі судів, але контролювати їх законність та виконання своїх обов’язків.
 • Не закликати до самосудів, образ, знищення майна, не розпалювати міжнаціональну ворожнечу.
 • Усвідомлювати відповідальність за свої дії кожного, хто сьогодні є лідером громадської думки, активістом громадянського спротиву.

Україна та порядок починаються з кожного з нас, і, не почавши з себе, ми ризикуємо перетворитись з феодально-кріпосної України на країну Шарікових та Швондерів.

На Майдані у Києві гинули вірмени і білоруси, українці, російські журналісти, фотографи та оператори українських та іноземних ЗМІ. І постріли у наших колег посилили нашу солідарність.

Ми, журналісти Вінниччини закликаємо продовжувати боротьбу мирними та законними шляхами.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Виктория
  Виктория
  25-02-14, 22:38 | IP:92.112.149...
  Поддерживаю обращение журналистов. Нельзя допускать агрессию, беззаконие. А иначе зачем тогда нужно было организовывать Майдан за справедливость и свободу, если потом самим же допускать беспредел?
 • 1. Достали
  Достали
  25-02-14, 19:35 | IP:92.112.103...
  Спасибо, дорогие журналисты. Я помню как вы начинали майдан в Виннице. Очень горько смотреть во что майдан превратили истерические вопли двух неудивительных женщин и тылового казака. Пора заканчивать с этим шабашем, учитывая, что это все просто дерется за портфели..

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)