У Вінниці 30 активістів захопили Торговий університет та вимагають відставки ректора

25.02.14 15:43 5410 10

30 активістів, 25 лютого, ввірвались у приміщення головного корпусу Вінницького торгово-економічного університету з криками «Сусіденка геть!» та вимагали відставку ректора.

У Вінниці 30 активістів захопили Торговий університет та вимагають відставки ректора

Близько 30 активістів в масках на чолі з Юрієм Хортом сьогодні, 25 лютого, біля 13:30 штурмували кабінет ректора торгового університету. Ректора на місці не було, а двері у кабінет відкрила заступник ректора з наукової роботи Анна Блакитна. Активісти спокійно зайшли в кабінет ректора, повідомляє "Вінбазар".

Юрій Хорт висловив вимоги, які активісти ставляють ректору університету, серед яких основною є його відставка. Також Хорт сказав, що у разі не подання у відставку, проти Сусіденка будуть застосовані санкції, так як під час протестів по всій країні він забороняв своїм студентам брати у них участь.

Наразі активісти збирають студентів університету в актовій залі. Заступник ректора зізналась, що брала хабарі і тепер активісти змушують її написати заяву про звільнення.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінбазар
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. Достали
  Достали
  26-02-14, 12:04 | IP:93.183.204...
  Что хочу сказать. Дорогие революционеры - радикалы. По моему люди стояли на майдане и гибли за европейские ценности, а не за бандитсякий беспредел, который сейчас устраивает Хорт и другие винницкие майдауны. Сейчас вы, под его руководством, уподобляетесь тем бандюкам, которых свергли, что дает возможность понимать, что компания в масках, которая скачет короткими перебежками по Виннице, простые уголовники. Хотите свергнуть ректора: пожалуйста, по европейсикм стандартам, а не по воровскому януческому беспределу. Потому что достали.
  Для тех, кто наедет за мой русский. Львов сегодня объявил день солидарности с восточными и южными регионами страны. Говорим сегодня по русски! Не дадим развалить страну.
 • 9. Колишня
  Колишня
  26-02-14, 08:11 | IP:5.1.18...
  Свого часу працювала в торговому, Сусіденко- створив такий собі театр Карабаса Барабаса. На кожного співробітника, особливо з невикладацького складу( ті й так регулярно сплачували фіксовані відсотки з кожного прийнятого екзамену), заводив своєрідне досьє: хто батьки, де працює чоловік( дружина) і т. д., а потім починалась "дойка". Багато людей, в тому числі і я, з цієї причини змушені були звільнятися. Неодноразово в ЗМІ говорилось про відкриті проти Сусіденка кримінальні справи, але ця сволота постійно виходила сухою з води. Я погоджуюсь з тим, що сьогоднішні події, які відбуваються в місті мають дещо радикальний характер, але так цим "сусіденкам" і треба. Нехай в кожен вищий навчальний заклад завітають активісти, а ще відвідають і колишній склад обласногго керівництва( Мовчан, Татусяк, Спірідонова, коровій і т. д.).
 • 8. РЕВОЛЮЦІЯ
  РЕВОЛЮЦІЯ
  26-02-14, 03:18 | IP:93.77.33...
  Ректор дійсно погрожував студентам, які вийдуть на майдан відрахуванням. поки в нас такі часи, потрібно діяти. А як діяти з хабарниками та ворогами майдану, проригівськими тварюками? Як завгодно, наприклад так як ці радикальні активісти.
 • 7. георгій
  георгій
  25-02-14, 23:55 | IP:178.94.173...
  Як колишній викладач торгового повідомлю: факти корупції можуть мати місце. І нам вже пора формувати громадянське суспільство, коли звичайні люди, студенти можуть прийти до ректора і задати конкретні питання (звичайно без погроз і т.п.), висловити позицію і бути почутими. Зараз це неможливо зробити викладачу. Проти ректора у органах томи справ... і результату нуль. Чому? Пояснювати непотрібно.
  Якщо ректор незаплянований, має честь та гідність - то йому будь які ходаки нідо чого. А боягузам і хабарникам місце на нарах.
 • 6. Андрій
  Андрій
  25-02-14, 20:59 | IP:95.111.254...
  Не знаю за торговий, не хочу нічого коментувати.
  Але чому ви не йдете в Арарний, де всі від ректора - Калетніка, його проректор (Яремчук, до речі голова міської партії регіонів) та інші знущались зі студентів.
  Чому не розбираєтесь з Медуніверситетом (Мороз - депутат облради від ригів)? Згадай ще кілька місяців тому що писали про "б...во" в меді.
  Чому ж така вибірковість, чи це чиєсь замовлення?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)