Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку

25.02.14 17:42 3292

У Вінницю повернулася зима – вранці почав сипати невеликий сніг, а вже під обід рясно засніжило. Тому на прибирання і посипання основних доріг та дворів багатоповерхівок одразу було пущено спецтехніку.

Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку

За прогнозами вінницьких синоптиків мокрий сніг йтиме ще щонайменше добу. Тому, як тільки інтенсивність опадів посилилася, комунальні служби розпочали очистку доріг.

За інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою, вже близько 15 години на посипання протиожиледними матеріалами основних вулиць міста, якими рухається транспорт, вийшло чотири машини. При потребі, якщо інтенсивність снігопаду не буде зменшуватись, буде пущено додаткову техніку та спецмашини для розчистки вулиць від снігу.

«Для розгортання снігу на прибудинкових територіях вже виїхало 18 одиниць техніки, - зазначає директор департаменту житлового господарства Сергій Кушнір. – Розчисткою снігу від під’їздів та контейнерних майданчиків займаються двірники».

Фото

Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку Вінницю знову засипало снігом. На розчистку доріг від снігу вже пущено спецтехніку

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)