Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю

16.03.14 10:22 6436 0

Аеропорт оновлять до першого рейсу на Тель-Авів

Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю

Повітряні ворота Вінниці повним ходом готують до впровадження регулярних авіарейсів до Тель-Авіва, що розпочнуться уже з найближчої середи, 19 березня.

Можна сміливо казати, що вінницький аеропорт отримав нове життя. У першій половині 2000-х років, коли підприємство вже не виконувало регулярних рейсів, приміщення вокзалу швидко прийшло у страшний занепад. Декілька фотографій того періоду:

аеропорт Вінниці 2005 рік

аеропорт Вінниці 2005 рік

аеропорт Вінниці 2005 рік

Тільки у 2008 році вокзал почали ремонтувати, рік за роком приводячи його до нормального стану. Фото початку ремонту:

аеропорт Вінниці 2008 рік

аеропорт Вінниці 2008 рік

аеропорт Вінниці 2008 рік

аеропорт Вінниці 2008 рік

Нині приміщення аеровокзалу частково на реконструкції, проводиться ремонт фасаду та перепланування приміщень. Зокрема, триває спорудження зали прильоту та митного контролю. Невдовзі знову буде відкрито головний хол та парадний вхід до вокзалу, який не функціонував ще з 90-х років. Директор КП «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець запевняє, що до 19 березня більшість із запланованого буде зроблено.

Вінницький аеропорт ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю

Вінницький аеропорт ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю

Інфраструктуру аеропорту також можуть доповнити закладами харчування, а також магазином безмитної торгівлі «Duty free». За словами директора, переговори з інвесторами щодо цього тривають.

Фото

Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю Аеропорт Вінниця ремонтують та готуються відкрити новий зал прильоту та митного контролю

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Андрій Руденко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)