У цю п’ятницю на вінничан чекає світський раут «Дефіле по життю» та показ мод «Стиль життя»

25.03.14 15:00 3010

28 березня о 18:00 в галереї «Інтершик» в рамках завершення проекту «Дефіле по життю» відбудеться світський раут.

У цю п’ятницю на вінничан чекає світський раут «Дефіле по життю» та показ мод «Стиль життя»

На світському рауті підіб’ють підсумки 12 проектів, ініційованих учасницями «Дефіле по життю». Особливістю цьогорічного світського рауту стане показ мод «Стиль життя».

На початку березня у Вінниці стартував ІІІ Щорічний соціальний проект «Дефіле по життю 2014» під гаслом «Зусилля жінок заради миру». Цьогоріч в рамках проекту 35 вінничанок, які представляють різні громадські організації, благодійні фонди, бізнес, спорт, мистецтво, культуру, соціальну сферу, медіа-простір, об’єдналися навколо ідеї «STOP байдужості! Цінуй життя – життя одне!». Вони протягом місяця реалізували 12 різнопланових соціально-благодійних проектів.

Традиційним завершенням проекту талановитих та активних вінничанок «Дефіле по життю» є світський раут. В цьому році він пройде 28 березня у галереї Інтер-Шик під гаслом «Жінки - ми за мир». Обов’язковою частиною цього заходу є звіт організаторів проекту, – ГО «Розвиток.Розвиток», – про проведену роботу у кожному з 12 проектів, ініційованих та організованих учасницями «Дефіле по життю» та про їх результати.

Наприклад, учасниці проекту «Жінка за будь яких обставин» допомагали матерям, які виховують дітей-інвалідів з ДЦП та втілювали в життя ідею, що жінка за жодних обставин не повинна втрачати свою жіночність та красу. Завдяки проекту «Протягни руку ближньому» була організована культурно-освітня акція для дітей з сімей с.Турбів, які перебувають у складних життєвих обставинах. Учасниці проекту «Мистецтво краще, ніж вулиця» вирішили підтримати дітей з малозабезпечених сімей через мистецтво та дати їм можливість безкоштовно навчатися в одній з мистецьких студій.

Особливістю світського рауту стане показ мод «Стиль життя», на якому замість професійних моделей демонструвати вбрання вінницьких дизайнерів будуть самі учасниці проекту. Для багатьох з них показ мод стане дебютом у якості моделі. Їм допомагатимуть вінницькі дизайнери-модельєри: Світлана Теренчук, Олександр Очеретний, студія «Еліс Мей», Ольга Родченко, Катерина Заболотна, Кейт Шаддад, Катерина Лукашик, Оксана Полонець і Наталя Зять.

Деякі учасниці проекту виступатимуть разом зі своїми дітьми.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)