Французькі студенти чаювали у Вінниці

16.04.09 02:58 2488

Французькі студенти почаювали у Вінниці та пообіцяли нагородити двох талановитих вінницьких школярів поїздкою у Францію на навчання.

Французькі студенти чаювали у Вінниці

Гості відвідали Вінницьку обласну раду, де власне і відбулася зустріч. Французькі представники співпрацюють із двома школами Вінниці і 16 квітня буде визначено яким з двох школярів пощастить поїхати на безкоштовне навчання у Лімаш. Обиратимуть найобдарованіших французи.

- Мені надзвичайно приємно було зустрітися із вінничанами, - каже журналістові газети „МІСТО” представник французької делегації пан Даніель. – Ми раді, що школи Франції і Вінниці мають можливість співпрацювати. Ми сподіваємося, що і надалі така співпраця та обмін досвідом будуть можливі.

Французи із вінничанами обмінялися подарунками. Закордонні гості отримали на згадку фотоальбом „Всі історичні місця Вінниччини”, а від них обласна рада отримала калькулятори та плакат. Закінчилась зустріч тим, що заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова запросила дорогих гостей на чай.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)