1 квітня сотні дитячих посмішок осяяли вінницьку Площу Незалежності

01.04.14 23:06 2405

Саме так починалась весела весняна акція «День радості» для діток позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт.

1 квітня сотні дитячих посмішок осяяли вінницьку Площу Незалежності

туристичний паровозик "Чух-чух"Спочатку дівчата стюардеси-екскурсоводи розважали діточок конкурсами, на обличчі кожної дитини намалювали смайлики – символ не тільки сьогоднішнього дня але й загалом нашого міста. Далі вихованці дитячих будинків вирушили у екскурсійну подорож містом на туристичному паровозику «Чух-чух».

Організаторами заходу виступили Вінницька молодіжна рада спільно із пабліком «Це Вінниця, друже!». Напередодні вони провели благодійний аукціон «Купи побачення – допоможи дітям», виручені кошти з якого і допомогли провести це свято для діток.

- Ми раді, що змогли подарувати посмішки цим діткам, показати їм місто та розповісти його історію. Адже вони не так часто виїжджають на екскурсії та сьогоднішній день для них дійсно радісний і особливий. – розповідає голова Вінницької Молодіжної Ради Мира Дмитро.

1 квітня сотні дитячих посмішок осяяли вінницьку Площу Незалежності

- Я особисто і вся моя команда брали участь у аукціоні побачень. Такі акції дуже важливі для дітей-сиріт і ми продовжуватимемо їх проводити, запевняє адміністратор пабліку «Це Вінниця, друже!» Яна Слободяник.

Після екскурсії діти отримали корисні подарунки та Паспорти маленьких вінничан. Загалом на дитячому святі панувала дійсно радісна атмосфера.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)