Телезірка "Вінницьких Перців" Дмитро Голубєв розгадує першоквітневі жарти "на півшляху"

01.04.14 23:11 3638

Актора і редактора телевізійного скетч-шоу "Країна У" (ТЕТ), лідера команди КВК "Вінницькі Перці" Дмитра Голубєва не розіграєш навіть 1 квітня. Він розгадує жарти вже "на півшляху".

Телезірка "Вінницьких Перців" Дмитро Голубєв розгадує першоквітневі жарти "на півшляху"

Своїми дитячими спогадами, а також сьогоденням, яке не проходить без жартів, він поділився із кореспондентом Укрінформу.

"Вперше і востаннє у чотирьохрічному віці "попав" на розіграш старшого брата. Він вмовив мене закопати три рублі у землю, щоб на цьому місці виросло дерево із грошима замість листочків. Я, маленький і наївний, взяв лопатку і пішов у садочок. На ранок - ні грошей, ні дерева. Лише брат підхіхікує. Цей "розводняк" у стилі 90-х запам'ятався на все життя. Я усвідомив, що кожен вдалий жарт - це гроші", - розповів Д. Голубєв.

Навчений "гірким досвідом", Дмитро в подальшому не давав приводу себе розігрувати. Він навчився "на півшляху" розгадувати хитрі плани жартівників.

"Наклейки на спину, розпис портфеля крейдою - у школі все було передбачувано і банально. Гумористам не вистачало креативу і, відтак, я завше був попереду", - пригадує КВК-щик.

Для "Вінницьких Перців" 1 квітня - "рабдень". На цю дату їх просто "розривають" на різноманітні корпоративи і концерти. Бо щоб глядач добре відпочив і надірвав животик під "перчені" жарти - артисти мають працювати у поті чола.

"Перше квітня - день для нас суворий, адже ми працюємо, а всі з нас ржуть", - каже Дмитро.

Але цьогоріч на 1 квітня доля всміхнулась відомій вінницькій команді. У Будинку офіцерів цього дня відбудеться змагання з КВК "Студентська весна" серед вінницьких вузів.

"Будемо дивитись на нашу підростаючу молодь, на наших талановитих студентів, визначатимемо переможців", - підсумував Голубєв.

Довідково.

Команда КВК "Вінницькі Перці" вперше на великій сцені з'явилась у 2006 році на XVII фестивалі у Сочі. Команда є чемпіоном Вищої Української ліги КВК 2006 і 2009 р.р., багаторазовим учасником Міжнародного фестивалю КВК у м. Сочі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Укрінформ, Наталія Журбенко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)