У Вінниці розгорнуто збірно-розподільний пункт для військовослужбовців з АР Крим

03.04.14 09:43 2357

У Вінниці розгорнуто збірно-розподільний пункт для військовослужбовців з АР Крим

У Вінниці, у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України, на базі кадрового центру виду розгорнуто збірно-розподільний пункт. Тут зустрічають військовослужбовців та працівників ЗС України з АР Крим, вивчають та перевіряють документи й відповідно до військово-облікової спеціальності пропонують подальше місце проходження військової служби.

За словами начальника відділу кадрового центру полковника Сергія Седаша, через вінницький збірно-розподільний пункт вже пройшло 43 військовослужбовці, усіх відповідно до військового фаху призначено на посади.

– У нашому кадровому центрі є вся інформація щодо вакантних посад у військових частинах та підрозділах Повітряних Сил, – говорить полковник Сергій Седаш. – При визначенні подальшого службового становища військовослужбовців-кримчан ми обов’язково враховуємо їх побажання щодо подальшого проходження служби, маю на увазі регіон країни. Крім того, офіцери центру працюють на збірно-пересильних пунктах, розгорнутих на виїздах з Криму на материкову Україну. Ми спільно координуємо наші дії. Загалом до військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України вже направлено близько 200 військовослужбовців, котрі проходили військову службу в АР Крим.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сергій Фурдик. РМЦ МО України (м. Вінниця)
Теги: Крим
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)