У центрі підліткових клубів «Гараж 77» пройшов конкурс «Універ має таланти!»

03.04.14 10:32 2088 1

Центр підліткових клубів за місцем проживання «Гараж 77» зустрів більше 50 талановитої малечі

У центрі підліткових клубів «Гараж 77» пройшов конкурс «Універ має таланти!»

Діти танцювали, співали, розповідали вірші, презентували поробки, грали на музичних інструментах та показували акробатичні номери.

- Я вперше прийшла на конкурс талантів, але я дуже люблю співати своїм батькам і друзям. Глядачам у залі теж сподобалась моя пісня, - розповідає семирічна дівчинка Оля.

Переможницею стала Гайдай Наталія, яка вразила журі виконанням пісні «Бджілка» та східним танцем, ще одна переможниця – Довгань Марія. Обидві отримали головний приз – почесні грамоти переможців та сертифікат на безкоштовну фотосесію.

- Ми раді, що сьогодні до нас прийшло стільки талановитих діток. Зал наповнений щирими радісними емоціями та легким хвилюванням. Ці дітки займаються у гуртках наших підліткових клубів за місцем проживання, вони усі надзвичайно талановиті, без винятку. Кожний у своєму жанрі, - коментує організатор конкурсу Петренко Денис.

- Я вже давно хотіла зробити фотосесію у професіонального фотографа, і дуже вдячна усім за таку можливість, буду як доросла. – признається переможниця Довгань Марія.

Всі учасники отримали подяки та солодкий стіл, а також переглянули мультиплікаційний фільм в приміщенні підліткового клубу «Гараж 77».Організатори конкурсу teens-club «Універ» під патронатом відділу у справах молоді та туризму міської ради.

Фото

У центрі підліткових клубів «Гараж 77» пройшов конкурс «Універ має таланти!» У центрі підліткових клубів «Гараж 77» пройшов конкурс «Універ має таланти!» У центрі підліткових клубів «Гараж 77» пройшов конкурс «Універ має таланти!» У центрі підліткових клубів «Гараж 77» пройшов конкурс «Універ має таланти!» У центрі підліткових клубів «Гараж 77» пройшов конкурс «Універ має таланти!» У центрі підліткових клубів «Гараж 77» пройшов конкурс «Універ має таланти!»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Віра
    Віра
    04-04-14, 12:46 | IP:176.105.214...
    Я завжди була переконана у тому, що всі діти мають певні таланти та здібності. І дуже добре, що є такі Центри та конкурси, куди дитина може прийти, з користю для себе провести час та показати свої вміння оточуючим, бо не кожен, з різних причин, може потрапити на велику сцену чи професійний конкурс. Пишаюся нашими дітьми. Дякую організаторам за те, що, не дивлячись на такий важкий час, продовжують робити такі заходи.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)