На першому поверсі вінницької мерії будують Єдиний дозвільний офіс

28.03.08 10:03 3201 3

Єдиний дозвільний офіс, під який реконструюють перший поверх приміщення Вінницької міської ради, почне працювати вже за два місяці.

На першому поверсі вінницької мерії будують Єдиний дозвільний офіс

Про це повідомив міський голова Володимир Гройсман під час зустрічі з головою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Костянтином Ващенком.

Єдиний дозвільний офіс розташують у правому крилі першого поверху. Приміщення буде розмежоване скляними перегородками. У лівому крилі першого поверху розташують відділ звернень громадян, який надватиме послуги, що не пов"язні з піприємницькою діяльністю. З мером та його заступниками вінничани спілкуватимуться у кімнаті прийому громадян.

Також Володимир Гройсман повідомив, що на базі ЖЕКів міста планується створити спеціальні відділи, які надаватимуть певний перелік документів, котрі сьогодні можна отримати лише в приміщенні міськвиконкому.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Таша
  Таша
  05-04-08, 22:55 | IP:...
  Единный разрешительный офис это очень хорошо. В 2004-2005г. в Виннице уже была попытка создать такой офис и некоторое время он довольно успешно работал, а потом все сошло на нет. Надеюсь что в этот раз это будет более долгосрочный проект.
 • 2. Оптимист
  Оптимист
  03-04-08, 18:22 | IP:...
  Вы наверно очень одинокий человек - мои суждения основываются на том, что Ваши комменты на разных сайтах на 99% очень дерганные и нервные: то Вам не так, это не так. Как правило это говорит о неустроенности человека в жизни. Относитесь к людям так, как хотели бы, чтобы воспринимали Вас. Хорошо сидеть дома за компом и вести "виртуальную" дискуссию, прячась за монитором.Что Вы хотели сказать, говоря об "автономке"? Уже везде писали о том, что в нашей городской Думе полэтажа развалили в связи с реконструкцей. У одного из бывших мэров была шикарная половица по этому поводу: "Собака лает, а караван - идет!" Будьте добрее и к Вам потянутся люди.
 • 1. винничанин
  винничанин
  01-04-08, 18:36 | IP:...
  это приблизительно то, что создать единый центр по выплате вкладов-вместо кучи маленьких очередей будет одна мега-очередь.
  во вторых, создавать его надо было уже сейчас, ведь большинство работ, требующих разрешения, начинаются весной, в частности, установка автономного отопления начинается сразу по окончании отопительного сезона. А лишних пару месяцев при нынешней инфляции это +15-20%затрат (и так не малых)

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)