«Вінницька гуморина» з кожним роком збирає все більше учасників

11.04.14 15:12 2126

Вчора у Палаці мистецтв «Зоря» відбувся міський конкурс читців сатири і гумору «Вінницька гуморина». Це щорічний захід, який проходить з метою вшанування пам’яті вінницького гумориста, сатирика, поета Анатолія Гарматюка. Цьогоріч у ньому взяли участь більше 40 учасників.

«Вінницька гуморина» з кожним роком збирає все більше учасників

10 квітня у Вінниці пройшов міський конкурс читців сатири та гумору «Вінницька гуморина». У ньому взяло участь понад 40 учасників. Це учні загальноосвітніх шкіл та закладів культури міста, вихованці міського Палацу мистецтв, Палацу дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної та Вінницького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь».

Конкурсанти виконували твори таких майстрів сатири та гумору як Анатолій Гарматюк, Павло Глазовий, Леоніда Глібова, Леонід Куций, Степан Руданський та інші. Члени журі визначили переможців у трьох вікових категоріях: молодшій, середній, старшій. Так, у молодшій категорії перше місце розділили між собою вихованець театральної студії «Мельпомена» Палацу дітей та юнацтва Василь Севастьянов та учениця 4-го класу школи №18 Марина Дерун. У середній віковій категорії перемогу здобув учень 6 класу школи № 32 Віталій Пашкевич. А у старшій – перше місце посіла вихованка театральної студії «Мельпомена» Палацу дітей та юнацтва Олександра Довгій.

Дружина Анатолія Гарматюка Надія подякувала конкурсантам та їх керівникам за участь і зазначила, що її дуже тішить те, з кожним роком кількість учасників «Вінницької гуморини» зростає. Почесними гостями на святі гумору були учасники народного аматорського хорового колективу «Добродар» МПМ, у якому тривалий час співав Анатолій Гарматюк.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)